Hiszpania – Chorwacja: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (15.06.2024)

Hiszpania - Chorwacja: transmisja w TV i online. Najciekawszy sobotni mecz Euro 2024 rozpocznie się o godzinie 18:00. Sprawdź gdzie oglądać mecz Hiszpania - Chorwacja.

Lamine Yamal
Obserwuj nas w
ZUMA Press/Alamy Na zdjęciu: Lamine Yamal

Hiszpania – Chorwacja, gdzie oglądać mecz otwarcia?

Już w sobotę czeka nas pierwszy z hitów fazy grupowej Euro 2024. Reprezentacja Hiszpanii, która jest jednym z kandydatów do walki o medale, zmierzy się z zawsze solidną Chorwacją. Należy również pamiętać, że w grupie B razem z nim jest reprezentacja Włoch, co sprawia, że walka o bezpośredni awans do fazy pucharowej zapowiada się niezwykle ciekawie.

Hiszpanie przystąpią do tego spotkania w roli faworyta, ale Chorwaci dysponują bardzo doświadczonym zespołem. W ich środku pola zobaczymy Lukę Modricia, Marcelo Brozovicia czy Mateo Kovacicia. Taki tercet zawsze musi budzić respekt. Sprawdź typy na mecz Hiszpania – Chorwacja, który obejrzysz zarówno w TV, jak i za pośrednictwem internetu.

Hiszpania – Chorwacja, transmisja w TV

Mecz grupy B Euro 2024 Hiszpania – Chorwacja rozegrany zostanie w sobotę (15 czerwca) o godzinie 18:00. Spotkanie będzie transmitowane na kanałach TVP2 i TVP Sport. Wyznaczeni do jego komentowania zostali Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski.

Hiszpania – Chorwacja, transmisja online

Rywalizację podczas Euro 2024 można śledzić także za pośrednictwem internetu. Transmisja online z meczu Hiszpania – Chorwacja będzie dostępna na stronie sport.tvp.pl.

Freebet 250 zł za gola w meczu Hiszpania – Chorwacja

Przy okazji sobotniego meczu warto zwrócić uwagę na specjalną ofertę BETFAN. Możesz zgarnąć freebet 250 zł, jeżeli w meczu padnie choćby jeden gol. Co trzeba zrobić? Przede wszystkim należy zarejestrować konto w BETFAN z kodem GOAL. Poniżej znajdziesz instrukcję.

  1. Zarejestruj konto w BETFAN z kodem GOAL. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie dokładnie 25 zł
  3. Zagraj pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł umieszczając na nim dowolny zakład z oferty na mecz Hiszpania – Chorwacja. Łączny kurs kuponu musi wynosić co najmniej 2.00.
  4. Jeżeli w meczu padnie choćby jeden gol, otrzymasz od BETFAN freebet o wartości 250 zł

Hiszpania – Chorwacja, typ kibiców

Jak zakończy się mecz?

wygraną Hiszpanii 78%
remisem 11%
zwycięstwem Chorwacji 11%
9+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Hiszpanii
  • remisem
  • zwycięstwem Chorwacji

Hiszpania – Chorwacja, kursy bukmacherów

Hiszpania jak już wspomnieliśmy jest uznawana za faworyta sobotniego meczu. Potwierdzają to kursy oferowane na ten mecz przez bukmacherów.

Gdzie obejrzeć mecz Hiszpania – Chorwacja?

Transmisja z meczu Hiszpania – Chorwacja dostępna będzie na kanałach TVP2 i TVP Sport.

Kiedy odbędzie się spotkanie Hiszpania – Chorwacja?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (15 czerwca) o godzinie 18:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze