Greuther Fuerth – Bayern: gdzie oglądać? Transmisja na żywo oraz stream (24.09.2021)

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski PressFocus

Greuther Fuerth – Bayern: transmisja oraz stream online. Mecz z udziałem mistrza Niemiec i beniaminka Bundesligi odbędzie się dzisiaj (24 września) o godzinie 20:30 na stadionie Sportpark Ronhof Thomas Sommer. Spotkania, które rozegrane zostanie w ramach 6. kolejki nie obejrzymy w tradycyjnej telewizji, ale transmisja będzie dostępna w internecie.


Greuther Fuerth

Bundesliga
24/09/2021

20:30

Sportpark Ronhof Thomas Sommer (Fuerth)


Bayern Monachium

Mecz Bayernu Monachium dzisiaj, gdzie oglądać

Bayern Monachium po pięciu rozegranych kolejkach zajmuje fotel lidera Bundesligi, mając na swoim koncie 13 punktów. Drużyna Juliana Naglesmanna rywalizację w sezonie 2021/22 rozpoczęła od remisu, ale w kolejnych czterech meczach odprawiła swoich rywali z kwitkiem. Również do piątkowego spotkania z beniaminkiem z Fuerth przystąpi w roli murowanego faworyta do zwycięstwa i każdy inny wynik niż ich pewna wygrana będzie niespodzianką.

Greuther Furth uważany jest za głównego kandydata do pożegnania się z Bundesligą w obecnym sezonie. Przemawiają również wyniki uzyskiwane przez zespół na starcie obecnego sezonu. Po pięciu kolejkach ma na swoim koncie tylko jeden punkt i zamyka ligową stawkę. Nic nie wskazuje również na to, aby jego sytuacja miała ulec poprawie po meczu z Bayernem.

Obie drużyny po raz ostatni na boiskach Bundesligi miały okazję rywalizować w sezonie 2012/13. Oba spotkania zakończyły się pewnymi wygranymi Bayernu. Jak będzie w piątek? Dowiedz się więcej – sprawdź nasz typ na mecz Greuther – Bayern.

Mecz Bayernu dzisiaj, transmisja na żywo w TV

W kwestii transmisji w tradycyjnej telewizji nie mamy dobrych wiadomości dla kibiców Bayernu i niemieckiej piłki. Z meczu 6. kolejki Bundesligi: Greuther Furth – Bayern taka nie będzie dostępna. Jest to oczywiście związane z tym, że od sezonu 2021/22 wyłącznymi prawami do transmisji meczów niemieckiej ekstraklasy w Polsce dysponuje nowa platforma streamingowa Viaplay. Mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem internetu.

Greuther Furth – Bayern, transmisja online

Viaplay transmisje “na żywo” z meczów Bundesligi udostępnia na swojej platformie. Również mecz Greuther Furth z Bayernem będzie dostępny na niej na żywo, ale możliwość jego obejrzenia wiążę się z koniecznością wykupienia subskrypcji. Aktualnie jej miesięczny koszt wynosi 34 złotych. Transmisje można oglądać także korzystając z aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne.

Mecz Bayernu: transmisja na żywo za darmo

Mamy również dobre wiadomości. Mecze Bundesligi, w tym te z udziałem Bayernu Monachium można oglądać nie tylko na platformie Viaplay, ale również dzięki usługom oferowanym przez działających w Polsce legalnych bukmacherów. Z meczu Greuther Fuerth – Bayern stream na żywo będzie dostępny między innymi w STS zakłady bukmacherskie i to zupełnie za darmo. Jedynym warunkiem, który należy spełnić jest postawienie dowolnego zakładu w ciągu ostatnich 24 godzin. Nie ma tutaj jednak żadnych wymagań dotyczących minimalnej stawki, czy minimalnego kursy.

Greuther Fuerth – Bayern, kursy bukmacherskie

Inny wynik niż wygrana Bayernu w piątkowym meczu w Fuerth będzie sensacją. Wskazują również na to kursy oferowane na mecz 6. kolejki przez polskich bukmacherów, którzy za każdą złotówkę postawioną na wygraną gospodarzy lub remis są gotowi wypłacić odpowiednio ponad 20 i 10 złotych

Greuther Fuerth
Bayern Monachium
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24. września 2021 20:29.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie za darmo obejrzeć mecz Greuther Fuerth – Bayern?

Mecz 6. kolejki Bundesligi: Greuther Fuerth – Bayern za darmo będzie można obejrzeć między innymi w STS TV na internetowej stronie legalnego polskiego bukmachera – STS.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby oglądać za darmo mecz Greuther Fuerth – Bayern w STS?

Jedynym koniecznym do spełnienia warunkiem, aby mieć dostęp do darmowej transmisji z meczu Greuther Fuerth – Bayern jest zagranie dowolnego kuponu w ciągu ostatnich 24 godzin.

Komentarze