Cracovia – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (13.05.2023)

Cracovia – Zaglębie: transmisja w TV i online. Zagłębie jest już o krok od utrzymania. Kolejny krok w tym kierunku może zrobić w sobotnim meczu z Cracovią. Sprawdź gdzie oglądać mecz Cracovia – Zagłębie.

Virgil Ghita
Pressofocus Na zdjęciu: Virgil Ghita

Cracovia – Zagłębie, gdzie oglądać

Sezon dla Cracovii mógłby się już w zasadzie skończyć. Pasy plasują się obecnie na siódmej pozycji, jednak nie mają już szans na kwalifikację do europejskich pucharów. Sytuacja sportowa w klubie jest stabilna, a kibice z optymizmem patrzą już w kierunku przyszłej kampanii.

Zagłębie jest już o krok od utrzymania, jednak należy jeszcze postawić “kropkę nad i”. Miedziowi mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową, dlatego mogą ze względnym komfortem podejść do najbliższej rywalizacji. W obecnym sezonie Pasy wygrały z Zagłębiem na wyjeździe 2:0.

Koniecznie sprawdźcie też nasze typy na mecz Cracovia – Zagłębie.

Cracovia – Zagłębie, transmisja na żywo w TV

Mecz 32. kolejki Ekstraklasy między Cracovią i Zagłębiem Lubin transmitowany będzie na antenie CANAL+Sport i CANAL+Sport 3. Początek transmisji w sobotę o godzinie 17:30.

Cracovia – Zagłębie, transmisja online

Rywalizację Cracovii z Zagłębiem Lubin będzie można śledzić w Internecie. Transmisja dostępna będzie w usłudze CANAL+ online. Teraz przez pierwsze trzy miesiące koszt wynosi tylko 39 za miesiąc, co oznacza, że w tym okresie zaoszczędzimy 30 zł. Z oferty można skorzystać rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

Cracovia – Zagłębie, kursy bukmacherskie

Cracovia w opinii bukmacherów jest niewielkim faworytem sobotniego meczu. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi w przybliżeniu 2.35. Typ na Zagłębie to natomiast 3.10.

Cracovia
Zagłębie Lubin
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 13 maja 2023 17:25.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Cracovia – Zagłębie Lubin?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także w znakomitej ofercie na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Cracovia – Zagłębie?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (13 maja) o godzinie 17:30.

Komentarze