Brazylia – Korea Południowa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (05.12.2022)

Tite
fot. PressFocus Na zdjęciu: Tite

Gdzie oglądać mecz Brazylia – Korea Południowa? Bardzo ciekawie zapowiada się batalia na Stadium 974, gdzie faworytem wydają piłkarze Tite. Ekipa z Azji liczy jednak na sprawienie niespodzianki. W tym miejscu możesz dowiedzieć się, gdzie znaleźć transmisję ze spotkania w TV i online.

Brazylia – Korea Południowa, gdzie oglądać

Canarinhos przystąpią do poniedziałkowej potyczki w roli zdecydowanego faworyta. Reprezentacja Brazylii jako pięciokrotny mistrz świata nie zamierza lekceważyć rywala. Jednocześnie team Tite chce potwierdzić, że zasłużenie wygrał rywalizację w grupie G.

Tymczasem zespół Paulo Bento na trwających mistrzostwach świata zaskoczyli, pokonując Portugalię w ostatniej kolejce fazy grupowej. Dzięki temu zwycięstwu Korea Południowa mogła cieszyć się z zajęcia drugiego miejsca w grupie H, co skutkowało tym, że z mundialem pożegnał się Urugwaj.

Obie drużyny miały okazję rywalizować ze sobą w czerwcu w sparingu. Wówczas Brazylijczycy pokonali Koreańczyków z Korei Południowej aż 5:1. Była to trzecia z rzędu wiktoria Canarinhos nad tą ekipą.

Typy bukmacherskie na dziś – sprawdź, jak typujemy pozostałe spotkania kolejki!

Brazylia – Korea Południowa, transmisja TV

Mecz na Stadium 974 będzie tradycyjnie transmitowany w telewizji. Spotkanie będzie można zobaczyć na antenach TVP 1, TVP Sport i TVP 4K. Rywalizacja zacznie się o 20:00, a skomentują ją Dariusz Szpakowski i Sebastian Mila.

Brazylia – Korea Południowa, transmisja online

Konfrontacja w Doha będzie transmitowana nie tylko w tradycyjnej telewizji. Spotkanie można zobaczyć również w internecie dzięki platformie CANAL+ online, gdzie bezpłatnie dostępne są stacje TVP 1 i TVP 2. Ponadto rywalizację będzie można śledzić na dedykowanej stronie internetowej Sport.tvp.pl oraz poprzez aplikację TVP Sport.

Brazylia – Korea Południowa, kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem poniedziałkowej batalii są pięciokrotni mistrzowie świata. Kurs na wygraną Brazylii oscyluje w granicach 1,28-1,29.

Gdzie obejrzeć mecz Brazylia – Korea Południowa?

Spotkanie Brazylia – Korea Południowa będzie transmitowane na antenach TVP 1, TVP Sport i TVP 4K.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Brazylia – Korea Południowa?

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (5 grudnia) o godzinie 20:00.

Komentarze