Wyróżniający się bramkarz Premier League czeka na wielki transfer

David Raya jest w tym sezonie jednym z najlepszych bramkarzy w Premier League. Gracz Brentford będzie latem oczekiwał transferu do klubu z czołówki.

David Raya
fot. PressFocus Na zdjęciu: David Raya
  • David Raya może popisać się najwyższym procentem udanych interwencji w tym sezonie Premier League
  • Hiszpański bramkarz nastawia się na hitowy transfer w trakcie letniego okienka
  • Na swoich radarach mają go Chelsea oraz Tottenham

Raya liczy na przeprowadzkę

David Raya gra dla Brentford od 2019 roku. W tym sezonie wskoczył na bardzo wysoki poziom i może pochwalić się najwyższym procentem skutecznych interwencji w całej Premier League. Hiszpan odrzucił już dwie propozycje nowego kontraktu ze strony Pszczół, bowiem liczy na hitowy transfer.

27-letni bramkarz chce zmienić klub już w trakcie letniego okienka transferowego. Jego decyzja stawia pod ścianą Brentford, bowiem za kilka miesięcy nadarzy się ostatnia okazja, aby na rozstaniu zarobić jakiekolwiek pieniądze. Umowa między stronami obowiązuje bowiem tylko do połowy 2024 roku.

Nazwisko Rai wymieniane jest w kontekście Chelsea oraz Tottenhamu. Obie drużyny nie mają na dłuższą metę zabezpieczonej sytuacji między słupkami. Obecnie bramki The Blues strzeże Kepa Arrizabalaga, który jeszcze do niedawna był wypychany z klubu. Władze Kogutów chcą natomiast posadzić na ławce Hugo Llorisa, który nie jest już w stanie grać na najwyższym poziomie.

Zobacz również:

Chelsea i Man Utd powalczą o gwiazdę Eintrachtu
Daichi Kamada

Borussia Dortmund obejdzie się smakiem? Daichi Kamada to jeden z najbardziej łakomych kąsków w kontekście nadchodzącego lata. Nie zdecydował się on na przedłużenie wygasającej po sezonie umowy z Eintrachtem Frankfurt, gdyż zamierza postawić krok naprzód i przejść do drużyny o wyższych ambicjach. Do wstępnego porozumienia z Kamadą doszła Borussia Dortmund, która bardzo chciałaby go mieć

Czytaj dalej…

Komentarze