Chelsea i Man Utd powalczą o gwiazdę Eintrachtu

Daichi Kamada wciąż nie podjął decyzji o dołączeniu do Borussii Dortmund. Japończyk ma wątpliwości i rozważa opuszczenie Bundesligi. Na radarach pomocnika Eintrachtu mają Chelsea i Manchester United.

Daichi Kamada
fot. PressFocus Na zdjęciu: Daichi Kamada
  • Daichi Kamada myśli nad opuszczeniem Bundesligi
  • Japończyk doszedł wcześniej do porozumienia z Borussią Dortmund
  • Ostatecznie może on jednak trafić do Premier League

Borussia Dortmund obejdzie się smakiem?

Daichi Kamada to jeden z najbardziej łakomych kąsków w kontekście nadchodzącego lata. Nie zdecydował się on na przedłużenie wygasającej po sezonie umowy z Eintrachtem Frankfurt, gdyż zamierza postawić krok naprzód i przejść do drużyny o wyższych ambicjach.

Do wstępnego porozumienia z Kamadą doszła Borussia Dortmund, która bardzo chciałaby go mieć u siebie. Ten transfer stoi jednak pod znakiem zapytania, gdyż spore wątpliwości ma sam zawodnik, który rozważa opuszczenie Bundesligi i spróbowanie swoich sił w innej lidze.

Na takie rozwiązanie liczą czołowe kluby Premier League. Sytuację kontraktową Kamady uważnie śledzą Chelsea i Manchester United, które latem spróbują wzmocnić ofensywę. Bramkostrzelny pomocnik mógłby stać się rozwiązaniem problemów ze skutecznością, z którymi od dawna mierzą się obie ekipy.

Zobacz również:

Alphonso Davies pracuje na nową umowę z Bayernem
Alphonso Davies

Przyszłość Kanadyjczyka wkrótce się wyjaśni Bayern Monachium rozpoczyna prace nad przedłużeniem umów z zawodnikami, których sytuacja powoli robi się nieoczywista. Kilka dni temu udało się wreszcie sfinalizować negocjacje z Erikiem Maxime Choupo-Motingiem, a niebawem podobnie powinna rozwinąć się sprawa z nowym kontraktem Lucasa Hernandeza. W dłuższej perspektywie Bawarczycy chcą także zabezpieczyć przyszłość Alphonso Daviesa, który

Czytaj dalej…

Komentarze