Wisła nie zwalnia! Krakowianie prezentują napastnika

Wisła Kraków
PressFocus Na zdjęciu: Wisła Kraków

Wisła Kraków nie zwalnia tempa i w piątkowy ogłasza drugi transfer. Przy Reymonta 22 zagra Sergio Benito. 23-latek, podobnie jak jego rodak, Miki Villar, podpisał umowę do czerwca 2024 roku.

  • Wisła Kraków w piątkowy wieczór ogłosiła drugi transfer
  • Zawodnikiem Białej Gwiazdy został Sergio Benito
  • 23-letni Hiszpan gra na pozycji napastnika

Sergio Benito zagra w Krakowie

Wisła Kraków po wyjątkowo udanej połowie sezonu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, na jakich pozycjach potrzebuje wzmocnień, by skutecznie walczyć o powrót do Ekstraklasy. Biała Gwiazda dzisiaj ogłosiła pozyskanie skrzydłowego, Mikiego Villara, a tego samego dnia do swojego rodaka dołączy Sergio Benito.

Sergio Benito to 23-letni napastnik, który ostatnio występował w szeregach Cordoby. Hiszpan w tym sezonie zaliczył dziewięć meczów w rozgrywkach Primera Federacion, czyli trzeciego poziomu ligowego, i zdobył jedną bramkę. Benito związał się z Wisłą kontraktem ważnym do końca czerwca 2024 roku.

Zobacz także:

Wisła potwierdza transfer. To skrzydłowy z Hiszpanii
Wisła Kraków

Wisła Kraków oficjalnie potwierdziła kolejny zimowy nabytek. Pierwszą linię Białej Gwiazdy wzmocni Miki Villar. Hiszpański skrzydłowy podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku. Wisła Kraków ogłosiła kolejny transfer Zawodnikiem Białej Gwiazdy został Miki Villar Hiszpan podpisał umowę obowiązującą do końca sezonu 2023/24 Miki Villar dołączył do Wisły Kraków Krakowianie nie próżnują w oczekiwaniu na

Czytaj dalej…

Komentarze