Wilfried Zaha przystanie na lukratywną ofertę z Arabii Saudyjskiej?

Wilfried Zaha latem rozstanie się z Crystal Palace. 30-letnim skrzydłowym interesują się czołowe kluby z Premier League oraz AC Milan. W grę wchodzi także przeprowadzka do Arabii Saudyjskiej.

Wilfried Zaha
fot. PressFocus Na zdjęciu: Wilfried Zaha
  • Wilfried Zaha nie może narzekać na brak zainteresowania
  • Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej opuści Crystal Palace po wygaśnięciu kontraktu
  • Saudyjskie Al-Ittihad oferuje mu najdroższą umowę w klubowej historii

Zaha skusi się na wielkie pieniądze?

Wilfried Zaha od lat uchodzi za jednego z najbardziej wyróżniających się zawodników w Premier League, jeśli nie bierzemy pod uwagę krajowej czołówki. Gwiazdor Crystal Palace już wcześniej był łączony z przenosinami do Arsenalu, Manchesteru United czy Chelsea, jednak jego klub stawiał zaporowe żądania i skutecznie odstraszał chętnych.

Teraz jednak nic nie stoi na przeszkodzie do transferu. Za niespełna pół roku wygaśnie jego umowa z Orłami, która na pewno nie zostanie przedłużona. 30-latek cieszy się sporym zainteresowaniem – chcą go najlepsze kluby w Anglii, a także AC Milan. W grę wchodzi także wyprowadzka z Europy.

Skrzydłowego wielkimi pieniędzmi kusi bowiem saudyjskie Al-Ittihad. “Daily Mail” informuje o ofercie na poziomie 200 tysięcy funtów tygodniowo, co byłoby najdroższym kontraktem w klubowej historii i najwyższym wynagrodzeniem w karierze Iworyjczyka. W Premier League nie mógłby liczyć na tak sowitą pensję.

Zaha nie spieszy się z podjęciem decyzji. Jego priorytetem jest udane zakończenie sezonu, a kwestię przyszłości zostawia na kolejne miesiące.

Zobacz również:

Guardiola przed rewanżem w Lidze Mistrzów. “Będziemy oceniani pod kątem tych rozgrywek”
Pep Guardiola

Guardiola chce przełamać niemoc w Lidze Mistrzów Manchester City od lat jest wymieniany jako jeden z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów. Obywatele byli najbliżej końcowego triumfu w sezonie 2020/2021, kiedy to przegrali z Chelsea w finale. Pep Guardiola ma świadomość, że dla kibiców oraz mediów kluczowe są wyniki właśnie w tych rozgrywkach. Nawet w przypadku

Czytaj dalej…

Komentarze