Wiceprezydent klubu potwierdza! Barcelona rozmawia z Leo Messim

Wiceprezydent Barcelony, Rafa Yuste, wprost potwierdza, że klub rozmawia z Leo Messim. Powrót Argentyńczyka na Camp Nou jest bardzo możliwy.

Leo Messi
PressFocus Na zdjęciu: Leo Messi
  • Kontrakt Messiego z PSG wygasa wraz z końcem sezonu
  • Wiceprezydent Barcelony przekazał nowe informacje
  • Klub jest w kontakcie z Argentyńczykiem

Najlepszy piłkarz świata może wrócić do swojego domu

Kontrakt Leo Messiego z Paris Saint-Germain wygasa wraz z końcem czerwca. Francuski klub daje do zrozumienia, że chciałby zatrzymać Argentyńczyka, ale ten nie podjął jeszcze decyzji. Nie wiemy, jaka przyszłość czeka 35-latka. Plotki o powrocie do Barcelony podsycił sam wiceprezydent klubu – Rafa Yuste. Stwierdził, że klub jest w kontakcie ze swoją byłą gwiazdą. Takie informacje przekazuje nam w piątkowym wydaniu “Mundo Deportivo”.

Chciałbym, żeby Messi wrócił. Każda piękna historia musi mieć wspaniałe zakończenie. Jesteśmy w kontakcie z Messim. On wie, że bardzo chcemy, by wrócił. Zawsze będziemy kochać Leo – twierdzi Rafa Yuste.

Jorge Messi, ojciec piłkarza, spotkał się w już w Barcelonie z Joanem Laportą. Pierwsza rozmowa miała za zadanie przełamać lody, ale w kolejnych mają już padać konkrety. Sam prezydent twierdzi, że najlepszy hołd, jaki można złożyć argentyńskiemu piłkarzowi, to odzyskać go i pozwolić mu zdobywać trofea z Barceloną. Nad polepszeniem relacji Laporty z Messim pracuje także szwagier tego pierwszego Alejando Echevarria.

Sprawdź także: Szlachetny gest Luisa Enrique. Przekazał cały dochód z na cele charytatywne

Komentarze