Stadion Tottenhamu
Stadion Tottenhamu fot. Cezary Brzuzy

Tottenham negocjuje z Southampton ws. Duńczyka

Pierre-Emile Hojbjerg pozostaje na celowniku Tottenhamu Hotspur. Koguty mają nadzieje, że wyłożenie 20 milionów funtów wystarczy do sprowadzenia pomocnika Southampton podczas najbliższego okna transferowego – informuje The Times.

Czytaj dalej…

24-letni reprezentant Danii z przenosinami do Tottenhamu łączony jest od dłuższego czasu. Oba kluby prowadziły już rozmowy w tej sprawie, ale przedstawiciele Southampton na razie nie dali się przekonać.

Trudne rozmowy

Tottenham oferował Świętym między innymi Kyle’a Walkera-Petersa w rozliczeniu, ale klub z St Mary’s nie jest zainteresowany takim rozwiązaniem. Tym samym władze londyńskiego klubu będą musiały głębiej sięgnąć do kieszeni, jeżeli chcą sprowadzić Hojbjerga.

Southampton ma wyceniać swojego zawodnika na 35 milionów funtów, ale Tottenham Hotspur liczy na obniżenie tej kwoty nawet do 20 milionów funtów. Taki scenariusz wydaje się jednak mało prawdopodobny.

Sam piłkarz jest podobno zdecydowany na odejście z klubu. W ostatnim czasie odmówił przedłużenia wygasającego w 2021 roku kontraktu, przez co został pozbawiony opaski kapitana.

Komentarze