Napoli czy Everton? Gabriel komentuje

Ligue 1
Ligue 1

Obrońca Lille Gabriel na razie nie wie, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie. Za faworyta do pozyskania 22-letniego brazylijskiego obrońcy uważane jest Napoli. Piłkarz skomentował te doniesienia.

Czytaj dalej…

– Nie wiem, czy Napoli mnie chce. Nie prowadziliśmy rozmów. W internecie pojawiło się wiele rzeczy, ale nie wiem, co jest prawdą. Rzeczywistość jest taka, że nikt nie wie, gdzie trafię. Pewne jest tylko to, że chcę grać i zajść jak najdalej – powiedział Gabriel.

Gabriel w Premier League?

Wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem Brazylijczyka wymieniany jest również Everton. Piłkarz nie wyklucza możliwości przenosin do Premier League. – To są dwie doskonałe ligi. Chcę grać dla drużyny, która może mnie doprowadzić do reprezentacji. To jest moje wielkie marzenie – powiedział obrońca.

– W Lille bardzo się rozwinąłem, szczególnie jeżeli chodzi o wyprowadzanie piłki. Najlepsi obrońcy muszą być dziś również dobrzy w tworzeniu przestrzeni i znajdywaniu głębi – mówił zawodnik.

– Gdybym wiedział, co się ze mną stanie, to bym powiedział, ale tego nie wiem. Wciąż się zastanawiam. Miło jednak widzieć, że jest kilka zespołów, które się mną interesują – dodał.

Komentarze