Kibice Borussii Dortmund
Kibice Borussii Dortmund fot. ASInfo

Edouard zamieni Glasgow na Dortmund?

Odsonne Edouard cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród europejskich klubów. Do grona zespołów zainteresowanych napastnikiem Celtiku dołączyła Borussia Dortmund – informuje portal Le10Sport.com.

Czytaj dalej…

22-letni Francuz zwrócił na siebie uwagę europejskich klubów świetnymi występami w obecnym sezonie. Napastnik szkockiego zespołu zdobył 27 bramek w 45 rozegranych spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Dołożył do tego aż 19 asyst.

Wśród klubów, które chętnie sprowadziłyby byłego piłkarza Paris Saint-Germain wymieniano Newcastle United, Arsenal, Lille oraz Olympique Lyon. Przedstawicielu wielu zespołów odstraszają jednak oczekiwania finansowe Celtiku.

Borussia w kontakcie z reprezentantami piłkarza

Jak poinformował portal Le10Sport, kolejnym klubem, który jest zainteresowany sprowadzeniem Edouarda jest Borussia Dortmund, która chce być przygotowana na ewentualne odejście jednej ze swoich gwiazd – Erlinga Haalanda lub Jadona Sancho – które są kuszone odpowiednio przez Real Madryt i Manchester United.

Przedstawiciele niemieckiego klubu pozostają w kontakcie z reprezentantami utalentowanego napastnika, którego kontrakt z Celtikiem wygasa w czerwcu 2022 roku.

Komentarze