Tottenham pracuje nad kolejnym dużym transferem

Piero Hincapie
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piero Hincapie

Tottenham nie zakończył jeszcze styczniowego okienka transferowego. Aktualnie trwają prace nad ściągnięcie Piero Hincapie. Londyńczycy złożyli ofertę za obrońcę Bayeru Leverkusen w wysokości 25 milionów euro.

  • Tottenham chce jeszcze wzmocnić zimą defensywę
  • “Koguty” złożyły ofertę za Piero Hincapie w wysokości 25 milionów euro
  • Zimą londyńczycy pozyskali Arnauta Danjumę oraz Pedro Porro

Jeszcze jedno wzmocnienie defensywy

Tottenham wyraźnie uaktywnił się pod koniec styczniowego okienka transferowego. Kilka dni temu udało się sfinalizować wypożyczenie Arnauta Danjumy, a także zakończyć długie prace nad operacją Pedro Porro. Okazuje się, że londyńczycy nie zakończyli jeszcze swoich działań, ponieważ planują wzmocnić defensywę kolejnym nazwiskiem.

Porro może z powodzeniem występować na prawej stronie obrony lub wahadle. Antonio Conte domaga się pozyskania zimą nowego stopera. “Koguty” zamierzają spełnić żądania włoskiego menedżera, dlatego złożyli ofertę za 21-letniego Piero Hincapie. Bayer Leverkusen otrzymał propozycję w wysokości 25 milionów euro. Tottenham naciska na sfinalizowanie transakcji jeszcze przed końcem okienka.

Ekwadorczyk zasilił szeregi “Aptekarzy” w połowie 2021 roku i szybko pokazał, że drzemie w nim duży potencjał. W obecnym sezonie rozegrał 20 spotkań we wszystkich rozgrywkach i jest traktowany jako jeden z najlepszych środkowych obrońców w całej Bundeslidze.

Tottenham musi się spieszyć, bowiem Hincapie znajduje się na liście życzeń wielu czołowych europejskich klubów. Zainteresowanie tym transferem wykazują przede wszystkim ekipy z Serie A.

Zobacz również:

Leicester dopięło swego. Nowy skrzydłowy na King Power Stadium
Tete

Tete został nowym zawodnikiem Leicester City. Brazylijczyk skrócił swoje wypożyczenie do Lyonu i przeniósł się na czasowy pobyt na King Power Stadium. Karta zawodnicza 22-latka cały czas należy do Szachtara Donieck. Tete został zaprezentowany przez Leicester City 22-latek przenosi się do Anglii na wypożyczenie Jego umowa będzie obowiązywała do końca czerwca Tete wybrał Leicester kosztem

Czytaj dalej…

Komentarze