Tottenham sfinalizuje ciekawy transfer wewnątrz Premier League?

Tottenham wykazuje zainteresowanie Jamesem Wardem-Prowsem. Jeśli Southampton spadnie z Premier League, zatrzymanie największej gwiazdy w zespole stanie się niemożliwe.

Tottenham
fot. PressFocus Na zdjęciu: Tottenham
  • James Ward-Prowse jest rozchwytywany przez najlepsze kluby Premier League
  • Southampton ma nadzieję, że uda się zatrzymać gwiazdę w zespole
  • W przypadku spadku Świętych, po Anglika ruszy Tottenham

Ward-Prowse z szansą na awans sportowy?

Na przestrzeni ostatnich lat James Ward-Prowse wyrósł na największą gwiazdę Southampton i wyróżniającego się zawodnika w całej Premier League. Na uwagę zasługują w szczególności jego stałe fragmenty gry, które wykonuje wręcz perfekcyjnie. Anglik w trakcie swojej ligowej kariery już siedemnaście razy umieścił piłkę w siatce bezpośrednio po strzale z rzutu wolnego.

Jego świetna dyspozycja może nie wystarczyć, aby Święci zdołali utrzymać się w Premier League. Ich sytuacja jest bardzo trudna, a na spadek do Championship liczą kluby, które wykazują zainteresowanie transferem pomocnika. Uważa się, że są wśród nich między innymi Aston Villa czy Newcastle United.

Jeśli Southampton nie utrzyma się w Premier League, Ward-Prowse na pewno zmieni pracodawcę. Do walki o 28-latka zamierza przystąpić również Tottenham. Kontrakt Anglika obowiązuje do połowy 2026 roku, lecz w takiej sytuacji kwota wykupu nie byłaby zbyt wysoka.

Zobacz również:

Modrić oddala się od Realu. Dołączy do Cristiano Ronaldo?
Luka Modrić

Real Madryt odpuści temat Modricia? Luka Modrić przez lata uchodził za jednego z najlepszych pomocników na świecie, a jego współpraca z Tonim Kroosem i Casemiro przyniosła Realowi Madryt olbrzymie sukcesy. Wiele wskazuje na to, że latem zakończy się piękna przygoda Chorwata z Królewskimi. Doświadczony pomocnik obniżył loty po mistrzostwach świata w Katarze. Władze Realu Madryt

Czytaj dalej…

Komentarze