Modrić oddala się od Realu. Dołączy do Cristiano Ronaldo?

Istnieją coraz mniejsze szanse na kontynuowanie współpracy Luki Modricia z Realem Madryt. W tej chwili bardziej prawdopodobne jest rozstanie w lecie. Jedną z opcji dla Chorwata jest dołączenie do Al-Nassr.

Luka Modrić
fot. PressFocus Na zdjęciu: Luka Modrić
  • Luka Modrić najprawdopodobniej opuści Real Madryt po sezonie
  • Jego wygasający kontrakt nie zostanie przedłużony
  • Chorwat może latem trafić do Al-Nassr

Real Madryt odpuści temat Modricia?

Luka Modrić przez lata uchodził za jednego z najlepszych pomocników na świecie, a jego współpraca z Tonim Kroosem i Casemiro przyniosła Realowi Madryt olbrzymie sukcesy. Wiele wskazuje na to, że latem zakończy się piękna przygoda Chorwata z Królewskimi.

Doświadczony pomocnik obniżył loty po mistrzostwach świata w Katarze. Władze Realu Madryt obawiają się, że nie będzie on już w stanie wskoczyć na swój najwyższy poziom, dlatego zwlekają z podjęciem decyzji w sprawie jego nowego kontraktu. Obecna umowa wygasa wraz z końcem sezonu, a weteranowi nie została złożona propozycja jej przedłużenia.

Santi Aouna informuje, że w tym momencie Modriciowi bliżej do opuszczenia szeregów mistrza Hiszpanii. Jednym z warunków kontynuowania współpracy miała być również rezygnacja pomocnika z gry dla reprezentacji Chorwacji, na co obecnie się nie zanosi.

Modrić nie zamierza kończyć piłkarskiej kariery. Jeśli Real ostatecznie nie zdecyduje się przedłużać z nim umowy, latem poszuka nowego klubu. Jedną z opcji jest dołączenie do Al-Nassr, gdzie od kilku miesięcy gra Cristiano Ronaldo.

Zobacz również:

Xavi dostanie nowy kontrakt w Barcelonie? “Zasłużył na to”
Xavi Hernandez

Xavi znów wprowadza Barcelonę na szczyt Xavi Hernandez został sprowadzony do Barcelony przez Laportę w listopadzie 2021 roku jako następca Ronalda Koemana, który został zwolniony z obowiązków po słabym początku sezonu 2021/22. Odkąd objął stery, hiszpański trener wykonał świetną robotę, pomagając Dumie Katalonii zająć drugie miejsce w La Liga w zeszłym sezonie. W tym sezonie

Czytaj dalej…

Komentarze