Tottenham nadal negocjuje z Juventusem. Na stole oferta kolejnej wymiany

Japhet Tanganga
PressFocus Na zdjęciu: Japhet Tanganga

Tottenham Hotspur nadal pozostaje zainteresowany pozyskaniem napastnika Juventusu Dejana Kulusevskiego. Władze Kogutów szukają sposoby na zrealizowanie tej trudnej transakcji. Według włoskich mediów są gotowi w ramach rozliczenia oddać do Turynu jednego ze swoich obrońców. 

  • Tottenham Hotspur jest zdeterminowany do sprowadzenia podczas styczniowego okna transferowego Dejana Kulusevskiego
  • Koguty od dłuższego prowadzą w tej sprawie negocjacje z Juventusem
  • Według włoskich mediów Stara Dama otrzymała od londyńskiego klubu kolejną propozycję wymiany

Tottenham nie rezygnuje z Kulusevskiego

Dejan Kulusevski na celowniku władz Tottenhamu i menedżera Antonio Conte znajduje się od dłuższego czasu. Juventus jest podobno gotowy na rozstanie z nim, ale pod warunkiem otrzymania atrakcyjnej oferty, a oczekiwania Starej Damy nie są niskie. Klub z Allianz Stadium oczekuje za swojego napastnika około 30-35 milionów euro.

W klubie z północnego Londynu wierzą, że sprowadzenie Kulusevskiego jest możliwe, ale szukają sposobu na obniżenie kwoty transferowej. Jak informuje Calciomercato dyrektor sportowy Tottenhamu Fabio Paratici miał zaoferować swojemu byłemu klubowi obrońcę Japheta Tangangę. 

Tottenham wycenia swojego 22-letniego piłkarza na 25 milionów euro. Bianconeri podobno są zainteresowani wymianą, ale poza oddaniem Kulusevskiego oczekuja dodatkowo 20 milionów euro. Rozmowy w tej sprawie z pewnością będą kontynuowane. 

Zainteresowanie sprowadzeniem do siebie Tangangi wyrażał również AC Milan, który w związku z poważną kontuzją Simona Kjaera rozgląda się za nowym środkowym obrońcą. Rossoneri zawiesili jednak rozmowy z Tottenhamem, bowiem nie są w stanie spełnić jego oczekiwań.

Zobacz także: Conte nie wykluczył powrotu Eriksena do Tottenhamu

Komentarze