Liverpool dołączył do wyścigu po reprezentanta Anglii

Declan Rice
Pressfocus Na zdjęciu: Declan Rice

Declan Rice to prawdopodobnie obecnie jeden z najmocniej pożądanych w Premier League zawodników. O podpis defensywnego pomocnika West Hamu rywalizują niemal wszystkie kluby Big Six. Według Rudy’ego Gallettiego dołączył do nich również Liverpool.

  • Declan Rice jest na listach życzeń kilku angielskich gigantów
  • Pomocnikiem West Hamu zainteresował się również Liverpool
  • Młoty zdają sobie sprawę, że latem stracą Anglika

Pół Anglii stara się o transfer Declana Rice’a

West Ham pogodzony jest z tym, że latem z klubu odejdzie Declan Rice. Defensywny pomocnik jest największą gwiazdą Młotów, ale chciałby zrobić kolejny krok w swojej karierze i rywalizować o trofea. Na to pod wodzą Davide’a Moyesa obecnie nie ma najmniejszych szans. 

Niedawno informowaliśmy, że 24-latek jest już jedną nogą w Arsenalu. O jego transfer rywalizują również Chelsea i Manchester United, jednak pomocnikowi odpowiada życie w Londynie i nie chce on przeprowadzać się do innego miasta. Dlatego też znalazły szanse Czerwonych Diabłów na zakontraktowanie go. Rudy Galletti z redakcji Sky Sports poinformował, że do wyścigu dołączył również Liverpool.

Liverpool potrzebuje wzmocnić swój środek pola, czego nie udało się na razie dokonać podczas zimowego okna transferowego. W tej sytuacji The Reds mogą obrać transfer Rice’a za swój absolutny priorytet. Niewykluczone, że postarają się przebić ofertę Arsenalu. 

Declan Rice w obecnym sezonie rozegrał dla West Hamu 26 spotkań. Zanotował w nich bramkę i trzy asysty. Jego wartość rynkowa według portalu Transfermarkt wynosi 80 milionów euro. 

Przeczytaj: Arsenal w lecie sięgnie po gwiazdę lokalnego rywala

Komentarze