Tajemnicza oferta z Arabii Saudyjskiej dla Ronaldo

Cristiano Ronaldo
Pressfocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Kolejne kluby zaprzeczają, jakoby były zainteresowane kupnem Cristiano Ronaldo. Tymczasem TVI i CNN Portuguesa donoszą, że Portugalczyk otrzymał gigantyczną ofertę z Arabii Saudyjskiej.

  • Tajemniczy kontrahent jest gotów wyłożyć na Cristiano Ronaldo 300 mln dolarów
  • Portugalczyk przez dwa lata miałby zarobić 250 mln, pozostała kwota byłaby rozdysponowana pomiędzy Manchester United i pośredników
  • Ronaldo dalej jednak chce występować w Europie

Gigantyczne zarobki dla Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo desperacko szuka klubu, w którym w sezonie 2022/2023 będzie mu dane występować w Lidze Mistrzów. Manchester United bowiem zajął dopiero 6. miejsce w Premier League, w związku z czym zmuszony będzie występować jedynie w Lidze Europy. Jorge Mendes robi co może, aby czołowych uczestników Champions League przekonać do kupna Portugalczyka, ale większość z nich boi się, że musiałaby ustawiać swoją taktykę pod CR7. Problem jest również coraz bardziej zaawansowany wiek Ronaldo.

Z tego powodu w ostatnim czasie, z transferu zrezygnowały Bayern Monachium, Chelsea FC i PSG. Taka sama z pewnością będzie decyzja włodarzy FC Barcelona, Juventusu FC czy Realu Madryt. A czas ucieka. MU już wznowił przygotowania do sezonu 2022/2023, rozegrał nawet już jeden sparing, ale Ronaldo nie uczestniczył ani w treningach, a nie w towarzyskiej grze z Liverpool FC.

TVI i CNN Portuguesa informują z kolei, że po 189-krotnego reprezentanta Portugalii zgłosił tajemniczy klub z Arabii Saudyjskiej. Nie jest znana jego nazwa, znane są natomiast jego finansowe możliwości. I tak enigmatyczny kontrahent jest gotów na całą operację przeznaczyć 300 mln dolarów. 30 mln ma otrzymać z tytułu transferu klub z Old Trafford, 250 mln za dwa sezonu gry Ronaldo, zaś 20 mln przeznaczonych jest na wszelkiej maści pośredników.

AS jednak donosi, że Ronaldo cały czas ma nadzieję, że znajdzie klub w Europie, który pozwoli mu kontynuować występy w Champions League.

Przeczytaj również: Ronaldo stał się problemem. Czy ten Hag sobie z nim poradzi?

Komentarze