Sterling blisko nowego klubu, prezentacja w Los Angeles

Raheem Sterling
fot. PressFocus Na zdjęciu: Raheem Sterling

Chelsea FC w połowie lipca może ogłosić ciekawe wzmocnienia. Nowe wieści na temat posiłków w ofensywie The Blues przekazał dziennikarz Fabrizio Romano. Lada moment pod skrzydła Thomasa Tuchela ma trafić Raheem Sterling.

  • Raheem Sterling jest o krok od przeprowadzki do Chelsea
  • Dziennikarz Fabrizio Romano ustalił, że Anglik ma zostać zaprezentowany jako nowy piłkarz The Blues w trakcie tournee po Stanach Zjednoczonych
  • Klub z Londynu ma zapłacić 47,5 miliona funtów za 27-latka

Sterling ma poprawić siłę ofensywną Chelsea

Chelsea FC po zmianie właściciela nie zamierza spuszczać z tonu. Były klub Romana Abramowicza w połowie lipca zamierza dużo namieszać na rynku transferowym. Jednocześnie The Blues mają ambitne plany związane z kampanią 2022/2023.

Dziennikarz Fabrizio Romano przekonuje, że bardzo blisko dołączenia do klubu ze Stamford Bridge, jest Raheem Sterling. Reprezentant Anglii ma trafić do Chelsea na zasadzie transferu definitywnego. 27-latek jest już przejściu testów medycznych przed zmianą klubu.

Znany żurnalista twierdzi, że prezentacja Sterlinga jako nowego zawodnika Chelsea ma mieć miejsce w Los Angeles w trakcie tournee The Blues po Stanach Zjednoczonych. Suma transakcji z udziałem piłkarza ma wynieść ponad 47 milionów funtów plus 2,5 miliona funtów w formie bonusów.

Sterling dzięki przeprowadzce do ekipy z Londynu stanie się jednocześnie najlepiej opłacanym zawodnikiem w zespole. Zawodnik ma związać się z Chelsea kontraktem do 2027 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. The Blues będą trzecim wielkim klubem Premier League w karierze zawodnika po Liverpoolu i Man City.

Czytaj więcej: Chelsea może uprzedzić Juventus. The Blues blisko ciekawego transferu

Komentarze