Gwiazda Villarrealu na celowniku londyńskich klubów

Pau Torres
Pressfocus Na zdjęciu: Pau Torres

Pau Torres jest zdecydowanie jednym z najmocniej rozchwytywanych piłkarzy Villarrealu. Środkowy obrońca jest najwyżej wycenianym zawodnikiem Villarrealu, a plotki łączące go z innymi klubami pojawiają się regularnie. wskazał trzy kluby, które w najbliższym czasie powalczą o jego transfer.

  • Pau Torres już podczas letniego okienka transferowego łączony był z opuszczeniem Villarrealu
  • Defensorem interesują się topowe angielskie zespoły
  • O jego transfer w najbliższym czasie powalczą Chelsea, Arsenal i Tottenham

Villarreal gotowy dużo zarobić na swojej gwieździe

Pau Torres w ostatnich latach wyrósł nie tylko na lidera formacji defensywnej Villarrealu, lecz również reprezentacji Hiszpanii. 25-latek jest kluczowym ogniwem drużyny prowadzonej przez Unaia Emery’ego, bez którego szkoleniowiec nie wyobraża sobie gry. Klub regularnie otrzymuje za niego oferty transferowe, ale jak na razie udało się zatrzymać Hiszpana w drużynie.

Villarreal powoli robi się za mały dla reprezentanta Hiszpanii, dlatego media spodziewają się, że w trakcie najbliższej okazji może on definitywnie opuścić hiszpańską drużynę na rzecz silniejszego zespołu. Ekrem Konur wskazał trzy kluby, które jego zdaniem powalczą o transfer 25-latka. 

Według dziennikarza są to Arsenal, Chelsea i Tottenham. Środkowy obrońca w przeszłości był już zaoferowany The Blues, jednak wówczas klub nie był skłonny zapłacić za niego oczekiwanych przez Żółtą Łódź Podwodną 55 milionów euro. Kontrakt zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2024 roku i mało prawdopodobne, żeby miał on zostać przedłużony. Z tego względu klub potrzebuje sprzedać go jak najszybciej, żeby piłkarz nie stracił na wartości. 

W tym sezonie Pau Torres rozegrał osiem meczów. W czterech z nich Villarreal zachował czyste konto.

U nas też: Kluby Premier League zainteresowały się talentem Villarrealu

Komentarze