Spezia blisko pozyskania kolejnego polskiego piłkarza

Przemysław Wiśniewski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Przemysław Wiśniewski

Spezia Calcio po rozstaniu z Jakubem Kiwiorem prawdopodobnie pozyska niebawem kolejnego polskiego obrońcę. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl przekazał, że szeregi przedstawiciela Serie A ma zasilić Przemysław Wiśniewski.

  • Spezia Calcio prawdopodobnie wkrótce sfinalizuje kolejny transfer
  • Szeregi ekipy Luki Gottiego ma wzmocnić Przemysław Wiśniewski, podaje dziennikarz Tomasz Włodarczyk
  • 24-latek ma kosztować klub z Serie A mniej więcej pięć milionów euro

Spezia finalizuje transfer następcy Kiwiora

Spezia Calcio w tabeli ligi włoskiej ma aktualnie osiem punktów przewagi nad strefą spadkową, zajmując 15. miejsce w tabeli. Tym samym na dzisiaj ekipie ze Stadio Alberto Picco spadek z Serie A nie grozi.

Dziennikarz Tomasz Włodarczyk przekonuje natomiast, że wkrótce Spezię ma zasilić Przemysław Wiśniewski. Finalizacja transakcji z udziałem zawodnika, broniącego aktualnie barw Venezii, jest bardzo blisko. Suma transferu ma wynieść pięć milionów euro.

Wiśniewski zakotwiczył we Włoszech latem minionego roku. Venezia FC pozyskała piłkarza na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu kontraktu zawodnika z Górnikiem Zabrze.

24-letni zawodnik szybko stał się kluczową postacią swojego zespołu. W tej kampanii rozegrał 19 meczów na zapleczu Serie A i jedno spotkanie w Pucharze Włoch.

Wiśniewski ma być naturalnym następcą Jakuba Kiwiora, który jest w trakcie finalizowania transferu do Arsenalu. Suma transakcji z udziałem reprezentanta Polski ma wynieść 20-25 milionów euro.

Czytaj więcej: Kiwior w drodze do Londynu. Dzisiaj przejdzie testy medyczne

Komentarze