Scamacca nie zagrał w sparingu. Transfer do PSG coraz bliżej?

Gianluca Scamacca
PressFocus Na zdjęciu: Gianluca Scamacca

Gianluca Scamacca nie wziął w niedzielę udziału w przedsezonowym meczu towarzyskim Sassuolo z Realem Vicenza, co wywołało kolejne pogłoski, że napastnik jest coraz bliżej transferu do Paris Saint-Germain.

  • Gianluca Scamacca bliski transferu do Paris Saint-Germain
  • Napastnik nie zagrał w sparingu, co zostało potraktowane jako zwiastun przenosin do Paryża
  • Sassuolo oczekuje za swojego gracza 50 milionów euro

Scamacca wyceniany na 50 milionów euro przez Sassuolo

Paris Saint-Germain jest niezwykle chętne, aby tego lata sprowadzić utalentowanego Włocha do stolicy Francji. Obecnie trwają negocjacje między Sassuolo a paryskim zespołem. Gianluca Scamacca jest wyceniany przez zespół z Emilia Romania na 50 milionów euro, jednak Francuzi oferuję około dziesięciu milionów mniej.

Jak podkreślił serwis Calciomercato.com, Scamacca nie wziął udziału w towarzyskim meczu Sassuolo z Realem Vicenza, pozostając na ławce przez całe 90 minut. Rozmowy między dwoma klubami wciąż trwają, a strona francuska jest podobno gotowa podnieść swoją ofertę, aby zamknąć transakcję.

Wiele wskazuje na to, że negocjacje mogą trwać bardzo długo, ponieważ Sassuolo nie chce pozbywać się utalentowanego 23-latka za kwotę mniejszą, niż jest obecnie wyceniany.

W poprzednim sezonie Scamacca strzelił 16 goli w 36 występach w Serie A i dokonał przełomu pod wodzą trenera Roberto Manciniego. Napastnikiem bardzo poważnie interesował się także Milan, jednak obecnie spekulacje w tym temacie ucichły i wydaje się, że jedynym realnym kierunkiem dla Włocha jest Paris Saint-Germain.

Zobacz również: PSG tego lata może pożegnać nawet 11 piłkarzy

Komentarze