Pomocnik Atletico przejdzie do ligowego rywala?

Saul Niguez
PressFocus Na zdjęciu: Saul Niguez

Saul Niguez jeszcze w tym okienku transferowym może zmienić barwy klubowe. Środkowego pomocnika chciałaby wypożyczyć Valencia.

  • Valencia wzięła na celownik Saula Nigueza
  • Rozmowy z Atletico postępują bardzo szybko
  • Mowa o wypożyczeniu do końca sezonu

Saul Niguez może wylądować na Estadio Mestalla

Saul Niguez podczas styczniowego okna transferowego może zostać wypożyczony z Atletico Madryt do Valencii – poinformował Matteo Moretto z “Relevo”. Pomiędzy stronami prowadzone są zaawansowane rozmowy, które zmierzają ku końcowemu sukcesowi. Negocjacje postępują bardzo szybko i wszystko wskazuje na to, że 28-latek jeszcze w tym miesiącu zmieni klub.

“Nietoperze” mają pokryć część wynagrodzenia doświadczonego pomocnika. Valencia potrzebuje wzmocnień, ponieważ jej sytuacja w La Lidze nie jest najlepsza. Drużyna z Estadio Mestalla co prawda plasuje się w środku tabeli, ale ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

19-krotny reprezentant Hiszpanii jest wychowankiem Realu Madryt, który do akademii Atletico przeniósł się w 2008 roku. Od tamtej pory przywdziewa koszulkę zespołu “Rojiblancos” z wyłączeniem na dwa czasowe pobyty w Rayo Vallecano oraz Chelsea. 28-latek kompletnie nie odnalazł się na Wyspach Brytyjskich w sezonie 2021/2022 i błyskawicznie wrócił do stolicy kraju.

Saul Niguez, który obecnie jest rezerwowym Atletico Madryt, w 21 spotkaniach aktualnego sezonu zaliczył 1 asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 15 milionów euro.

  • Czytaj więcej:
Barcelona przedłużyła kontrakt z defensorem
Marcos Alonso

Marcos Alonso zostaje w Barcelonie – lewy obrońca podpisał nową umowę z “Dumą Katalonii”. Porozumienie pomiędzy stronami będzie obowiązywało do 30 czerwca 2024 roku. Barcelona przedłużyła kontrakt z Marcosem Alonso Nowa umowa będzie ważna do 30 czerwca 2024 roku Poprzednia wygasała po zakończeniu obecnego sezonu Marcos Alonso zostaje na Camp Nou Barcelona za pośrednictwem swojej

Czytaj dalej…

Komentarze