Sancho otrzymał lukratywną ofertę. Opuszczenie Man Utd coraz bliżej

Jadon Sancho odejdzie tej zimy z Manchesteru United. Anglik nie wybrał jeszcze swojego nowego klubu. Walczą o niego Saudyjczycy, którzy złożyli mu lukratywną ofertę.

Jadon Sancho
Obserwuj nas w
fot. Imago/John Walton Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Manchester United rozstanie się tej zimy z Jadonem Sancho
  • Anglik generuje spore zainteresowanie na rynku transferowym
  • Otrzymał on lukratywną ofertę z Arabii Saudyjskiej

Sancho może zarobić gigantyczne pieniądze

Dni Jadona Sancho w Manchesterze United od kilku miesięcy są policzone. Wdał się on bowiem w publiczny konflikt z Erikiem ten Hagiem, który odsunął go od kadry meczowej oraz treningów. Nie ulega wątpliwościom, że zimą angielski skrzydłowy opuści Old Trafford i poszuka szczęścia w innym otoczeniu.

Czerwone Diabły nie widzą innego rozwiązania tej sytuacji. Jednocześnie nastawiają się na konkretny zarobek i nie planują iść innym klubom na ustępstwa. W przypadku transferu definitywnego oczekują kwoty przekraczającej 50 milionów euro. W grę wchodzi również wypożyczenie. Wówczas wysoka pensja Sancho zostałaby sprawiedliwie podzielona między dwie strony.

Anglik pozostaje w kręgu zainteresowań Borussii Dortmund oraz Juventusu. Żaden z tych klubów nie będzie jednak najprawdopodobniej w stanie sprostać żądaniom Manchesteru United i kupić go już zimą. Rosną więc szanse na przenosiny Sancho do Arabii Saudyjskiej. Nicolo Schira poinformował, że zawodnik otrzymał lukratywną ofertę od jednego z tamtejszych klubów. Choć nie jest to dla niego preferowany kierunek, Manchester United najchętniej sprzedałby go właśnie tam.

Zobacz również: Florentino Perez zdeterminowany. Real podjął decyzję w sprawie trenera na przyszły sezon

Komentarze