Roma nawiązała kontakt z pomocnikiem z Premier League. Zespół Mourinho wzmocniony dużym nazwiskiem?

AS Roma jest poważnie zainteresowania pozyskaniem Youriego Tielemansa. Gianluca Di Marzio informuje, że zaczęły się już rozmowy z zawodnikiem, który byłby dostępny w ramach wolnego transferu.

Youri Tielemans
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Youri Tielemans
  • AS Roma pracuje nad letnimi transferami
  • Klub z Włoch nawiązał kontakt z Yourim Tielemansem
  • Belgijski pomocnik rozstaje się z Leicester City

Rzymianie korzystają z okazji

AS Roma zakończyła sezon ligowy na szóstym miejscu, a ponadto przegrała w finale Ligi Europy. Nie udało się zrealizować głównego celu, jakim był awans do Ligi Mistrzów, dlatego kampanię 2022/2023 można uznać za nieudaną.

Pomimo tego, Jose Mourinho najprawdopodobniej nie zrezygnuje z pracy w stolicy Włoch i spróbuje poprowadzić zespół do Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie. Aby zwiększyć na to szanse, władze klubu starają się jak najszybciej sfinalizować letnie transfery.

Na Stadio Olimpico niebawem powinien zameldować się Houssem Aouar. AS Roma planuje skorzystać z kolejnej okazji i ściągnąć Youriego Tielemansa.

Belgijski pomocnik od dawna zaznaczał, że nie przedłuży wygasającego kontraktu z Leicester City. Po spadku z Premier League stało się jasne, że opuści King Power Stadium.

Tielemans nie może narzekać na brak zainteresowania, choć do żadnych konkretów jeszcze nie doszło. Gianluca Di Marzio donosi, że Roma rozpoczęła negocjacje kontraktowe z reprezentantem Belgii.

Zobacz również: Bayern pewny swego pomimo plotek. Gwiazdor nie na sprzedaż

Komentarze