Reprezentant Polski może zastąpić Fabiańskiego w West Ham United

Bartłomiej Drągowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bartłomiej Drągowski

Łukasz Fabiański jest coraz bliżej zakończenia piłkarskiej kariery. West Ham United zaczął się zatem rozglądać za następcą polskiego bramkarza. Corriere Fiorentino podaje, że na radarze władz Młotów znalazł się inny polski golkiper Bartłomiej Drągowski.

  • West Ham jest w trakcie poszukiwania nowego bramkarza
  • Jednym z kandydatów do gry w ekipie z Londynu jest Bartłomiej Drągowski
  • Informacje związane z możliwą zmianą klubu przez 24-latka pojawiły się w Corriere Fiorentino

Drągowski zastąpi Fabiańskiego?

Łukasz Fabiański ma umowę ważną z klubem z Londynu do końca czerwca 2022 roku. Wciąż nie wiadomo, czy były reprezentant Polski podpisze nowy kontrakt z West Ham United. W mediach pojawiały się już natomiast spekulacje dotyczące nowego golkipera w ekipie z Premier League.

Alphonso Areola mógłby być następcą Fabiańskiego w ekipie z Londynu. Na dzisiaj jednak menedżer West Ham United nie zdecydował, czy Francuz zostanie na stałe w klubie. Jak na razie jest w stołecznym zespole na wypożyczeniu z PSG.

Corriere Fiorentino twierdzi natomiast, że kandydatem do zastąpienia Fabiańskiego jest także Bartłomiej Drągowski. Były bramkarz Jagiellonii Białystok broni obecnie barw Fiorentiny. Niemniej to nie jedyny klub, który zainteresował się reprezentantem Polski. Chętne na pozyskanie zawodnika są też takie ekipy jak: Bournemouth, Tottenham czy Southampton.

Drągowski w tym sezonie wystąpi w dziewięciu meczach,w których trzy razy zachował czyste konto.

Czytaj więcej: Kapitan West Ham odchodzi

Komentarze