Ante Rebić
Ante Rebić fot.Grzegorz Wajda

Rebic alternatywą dla Interu

Wiadomo nie od dzisiaj, że głównym celem Interu Mediolan na wzmocnienie ataku jest Romelu Lukaku. Jeśli jednak Belg nie zasili szeregów Nerazzurrich, to alternatywą ma być Ante Rebic z Eintrachtu Frankfurt, twierdzi Gianluca Di Marzio.

Czytaj dalej…

Przedstawiciele mediolańskiego klubu cały czas nie potrafią dojść do porozumienia z Man Utd ws. sumy odstępnego za Lukaku. Angielski klub oczekuje za swojego zawodnika przynajmniej 85 milionów euro.

W związku z powyższym sternicy przedstawiciela Serie A zaczęli myśleć o innych opcjach, mając na uwadze, że rozmowy z władzami Czerwonych Diabłów mogą zakończyć się niepowodzeniem. Tym samym na celowniku Interu znalazł się Chorwat Rebic.

25-letni piłkarz w ostatnich trzech sezonach zaliczył łącznie 22 trafienia, grając na różnych pozycjach w ekipie Orłów z Frankfurtu.

Warto zaznaczyć, że w momencie, gdyby 28-krotny reprezentant Chorwacji zmienił klub, to 50 procent z sumy transferowej trafiłoby na konto ACF Fioretiny, która zapewniła sobie taki zysk przy transferze zawodnika latem minionego roku.

Dodajmy jednak, że nie tylko władze mediolańskiego klubu myślą o pozyskaniu Rebicia. Chorwat znajduje się też w kręgu zainteresowania Atletico Madryt.


Komentarze