Bayern włączył się do rywalizacji o pomocnika ligowego rywala

Manu Kone za sprawą udanych występów w Borussii Moenchengladbach znalazł się w orbicie zainteresowań PSG. Redakcja Fichajes przekazała, że pomocnikiem zainteresował się również Bayern Monachium.

Manu Kone
Pressfocus Na zdjęciu: Manu Kone
  • PSG zamierza złożyć latem ofertę za Manu Kone
  • Francuz znalazł się również na celowniku Bayernu Monachium
  • Wiele topowych klubów może stoczyć rywalizację o zawodnika Borussii Moenchengladbach

Manu Kone wzbudza coraz większe zainteresowanie

Borussia Moenchengladbach rozgrywa bardzo słaby sezon, ale jeden zawodnik mimo to błyszczy jaśniej od pozostałych. Manu Kone rozgrywa udaną kampanię i znacząco podniósł swoją wartość rynkową. Pomocnik jest kluczową postacią w układance trenera Daniela Farke i niemal każdy mecz rozpoczyna w wyjściowym składzie.

Media już wcześniej informowały, że 21-latek znalazł się na liście życzeń Paris-Saint Germain. Jak się okazuje, mistrz Francji będzie miał konkurenta w drodze po jego transfer. Redakcja Fichajes informuje, że Francuz jest uważnie obserwowany przez Bayern Monachium. Bawarczycy byliby gotowi złożyć atrakcyjną ofertę za zawodnika ligowego rywala. 

Kierownictwo Die Roten postrzega Kone za naturalnego następcę Marcela Sabitzera, który prawdopodobnie opuści latem Monachium już na stałe. Austriak jest zadowolony z gry w Manchesterze United, a Czerwone Diabły mogą się zdecydować na wykupienie go. Ekipa z Manchesteru, podobnie jak Chelsea są także wymieniani w gronie potencjalnych przyszłych pracodawców zawodnika Borussii Moenchengladbach.

Sprawdź: FC Barcelona rezygnuje z Francuza? Nowy faworyt w wyścigu o napastnika

Komentarze