Real Madryt pracuje nad ofertą dla Borussii w sprawie Bellinghama

Jude Bellingham
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jude Bellingham

Jude Bellingham jest w ostatnim czasie zawodnikiem, który elektryzuje opinię publiczną. Reprezentanta Anglii łączona z różnymi gigantami europejskimi. Nowe wieści w sprawie zawodnika sugerują, że najbardziej zdeterminowany jest Real Madryt.

  • Jude Bellingham niewykluczone, że kolejny przystanek w swojej karierze będzie miał w La Liga
  • Sky Sport Germany podaje, że poważnie zainteresowany Anglikiem jest Real Madryt
  • Klub z Hiszpanii szykuje atrakcyjną ofertę dla Borussii Dortmund w sprawie zawodnika

Bellingham trafi do Realu Madryt?

Jude Belingham aktualnie broni barw Borussii Dortmund. Wszystko wskazuje jednak na to, że długo ten stan rzeczy się nie utrzyma. Poważnie zainteresowany reprezentantem Anglii jest Real Madryt.

Sky Sport Germany twierdzi, że sternicy Los Blancos są aktywnie zaangażowani w walkę o podpis Bellinghama pod kontraktem. Jednocześnie opracowywane są różne opcje negocjacyjne.

Real nie zamierza płacić za Anglika więcej niż 100 milionów euro. W związku z tym rozważa wariant z zaoferowaniem oprócz konkretnej sumy pieniędzy również Eduardo Camavingi w ramach transakcji. Nie do końca wiadomo, czy Borussia Dortmund była świadoma pomysłu władz klubu z La Liga.

Ponadto na ten moment nie jest jasne, czy francuski pomocnik zgodzi się na przeprowadzkę do niemieckiej ekipy. Jasne jest, że 20-latek jest niezadowolony z dotychczasowego czasu gry w Realu Madryt, ale jednocześnie dobrze czuje się w klubie. Carlo Ancelotti uważa zawodnika za “nietykalnego”. Odejście Camavinga z Realu Madryt nie wchodzi zatem w rachubę na dzisiaj.

Francuz ma kontrakt z Królewskimi ważny do lata 2027 roku. Camavinga wystąpił w 27 meczach Realu i zanotował jedną asystę. Bellingham ma z kolei zdobytych 10 bramek i zaliczone cztery asysty w 23 występach dla Borussii Dortmund we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.

Czytaj więcej: Ikona Liverpoolu ma namawiać Bellinghama na transfer

Komentarze