Real Madryt dopina ostatnie szczegóły. Niebawem ogłosi wielki transfer

Jude Bellingham zostanie nowym zawodnikiem Realu Madryt. "Marca" informuje, że do ogłoszenia wielkiego transferu dojdzie w przyszłym tygodniu.

Jude Bellingham
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jude Bellingham
  • Transfer Jude Bellinghama do Realu Madryt jest już na ostatniej prostej
  • Gwiazdor Borussii Dortmund zostanie ogłoszony przez nowy klub w przyszłym tygodniu
  • Kwota hitowej transakcji ma wynieść 100 milionów euro. W umowie zawarte zostaną także liczne bonusy

Królewscy dopinają wielką transakcję

Saga dotycząca transferu Jude Bellinghama właśnie dobiega końca. Jakiś czas temu stało się jasne, że Anglik zostanie nowym zawodnikiem Realu Madryt. Szybko doszedł do porozumienia w sprawie indywidualnego kontraktu i czekał na ruch obu klubów. Wygląda na to, że wypracowanie porozumienia jest już o krok. “Marca” informuje, że do finalizacji transakcji dojdzie niebawem, a transfer zostanie ogłoszony już w przyszłym tygodniu.

Królewscy w trakcie negocjacji z Borussią Dortmund próbowali obniżyć kwotę Bellinghama, proponując jednego ze swoich zawodników. Kolejne oferty tego typu były błyskawicznie odrzucane, gdyż klub z Signal Iduna Park był zainteresowany jedynie pieniędzmi. Finalnie ta kwestia stanęła na kwocie 100 milionów euro ze sporymi bonusami, które mogą wywindować ją nawet do 130 milionów euro.

20-latek nie mógł narzekać na brak opcji. Oprócz Realu Madryt, pragnęły go w swoich szeregach czołowe ekipy z Anglii. Utalentowany piłkarz był jednak nastawiony na kontynuowanie swojej kariery na Santiago Bernabeu.

Zobacz również: Paredes bohaterem sensacyjnego transferu? Chcą go wielkie marki

Komentarze