Paredes bohaterem sensacyjnego transferu? Chcą go wielkie marki

Przyszłość Leandro Paredesa stoi pod znakiem zapytania. Paris Saint-Germain chce definitywnie pozbyć się gracza, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Juventusie. Zainteresowanie transferem wykazują poważne marki.

Leandro Paredes
fot. PressFocus Na zdjęciu: Leandro Paredes
  • Paris Saint-Germain nie wiąże przyszłości z Leandro Paredesem
  • Juventus nie zamierza korzystać z opcji wykupu, zatem latem pomocnik wróci do Paryża
  • Zainteresowanie transferem definitywnym wykazują Chelsea oraz Atletico Madryt

Argentyńczyk zaliczy miękkie lądowanie?

Leandro Paredes latem 2022 roku trafił na wypożyczenie do Juventusu. W Turynie wiązano z tym ruchem spore nadzieje, które ostatecznie nie zostały spełnione. Argentyńczyka nie było stać na regularne występy w pierwszym składzie, na co wpływ miały również problemy zdrowotne.

Pomocnik nie zachwycił, dlatego Stara Dama nie skorzysta z opcji wykupu i latem odeśle go z powrotem do Paryża. W tym miejscu pojawia się problem, gdyż Paris Saint-Germain także nie wiąże przyszłości ze swoim zawodnikiem i chętnie się go pozbędzie.

W kontekście jego letniej przeprowadzki mówiło się między innymi o Boca Juniors czy Galatasaray. Okazuje się natomiast, że Paredes niespodziewanie może zaliczyć miękkie lądowanie i utrzymać się w grze na najwyższym poziomie.

Zainteresowanie jego usługami wykazują ponoć Atletico Madryt oraz Chelsea. Oba kluby poszukują wzmocnień środka pola, a Argentyńczyk jawi się jako jedna z alternatyw, gdyby nie udało się zrealizować głównych celów.

Zobacz również: Asensio podjął kluczową decyzję. Co dalej?

Komentarze