Szalony plan Manchesteru United. 120 milionów euro za nowego napastnika

Sprowadzenie nowego napastnika to dla Manchesteru United obecnie absolutnie priorytet. Transfer Harry'ego Kane'a może być niemożliwy do realizacji, dlatego Czerwone Diabły zdecydowały skupić się na innym celu. Bild donosi, że klub przygotowuje ofertę z wysokości 120 milionów euro za Randala Kolo Muaniego.

Randal Kolo Muani
Pressfocus Na zdjęciu: Randal Kolo Muani
  • Manchester United postrzega sprowadzenie Randala Kolo Muaniego za operację łatwiejszą, aniżeli transfer Kane’a
  • Czerwone Diabły gotowe są wyłożyć aż 120 milionów euro za Francuza
  • Eintracht na ten moment nie jest skory do rozstania z napastnikiem

Czy 120 milionów euro przekona Eintracht do sprzedaży gwiazdy?

Tottenham zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby zatrzymać Harry’ego Kane’a. Anglik jest skory do przedłużenia umowy z Kogutami, co oznacza dla Manchesteru United konieczność poszukiwania alternatyw. Takową klub ma przygotowaną już od dawna.

Dziennik Bild przekazał, że Czerwone Diabły przygotowują gigantyczną ofertę za napastnika Eintrachtu Frankfurt. Mowa o Randalu Kolo Muanim, który wyrósł nie tylko na największą gwiazdę Orłów, lecz również czołowego zawodnika Bundesligi. Francuz rozgrywa kapitalny sezon, w którym może pochwalić się znakomitymi liczbami.

Eintracht latem sprowadził go z Nantes za darmo, co okazało się świetną inwestycją. Klub poinformował już zainteresowanych, że nie zamierza sprzedawać Francuza za mniej niż 100 milionów euro. Ogranicza to liczbę zespołów, do jakich może trafić 24-latek.

Włodarze Orłów chcieliby zatrzymać napastnika na dłużej, aniżeli jeden sezon. Dlatego też Manchester United planuje zaoferować za niego aż 120 milionów euro. W ten sposób chce przekonać działaczy klubu z Bundesligi do zmiany decyzji. 

Sprawdź: Manchester United może rozbić bank za gwiazdę Bayeru Leverkusen

Komentarze