PSG ponowi ofertę za defensora Interu Mediolan

Milan Skriniar
fot. PressFocus Na zdjęciu: Milan Skriniar

Milan Skriniar był dla Paris Saint-Germain celem numer jeden w kontekście letniego okienka transferowego. Pomimo niepowodzenia paryżanie nie zamierzają się poddawać i szykują kolejną ofertę za defensora Interu Mediolan. Tym razem będzie ona dużo niższa.

  • Paris Saint-Germain niemal całe lato pracowało nad transferem Milana Skriniara
  • Inter Mediolan odrzucał kolejne oferty i stawiał żądania, na które paryżanie nie mogli przystać
  • W styczniu mistrzowie Francji ponowią ofertę za 27-letniego defensora

PSG zdeterminowane, Skriniar może przenieść się już zimą

Dla Paris Saint-Germain letnie okienko transferowe było bardzo aktywne, choć nie udało się sfinalizować najważniejszej transakcji. Niemal cały czas trwały prace nad ściągnięciem Milana Skriniara, co finalnie nie doszło do skutku. Inter Mediolan stawiał wygórowane żądania i nie godził się na oferty, oczekując aż 80 milionów euro. Mistrzowie Francji ostatecznie zrezygnowali z przeprowadzenia hitowego transferu latem, choć 27-latek w dalszym ciągu pozostał na szczycie listy życzeń.

Kolejne podejście pod ściągnięcie Skriniara zostanie zrobione już zimą. “La Gazzetta dello Sport” przekonuje, że Francuzi złożą ofertę, która będzie dużo niższa od poprzednich. Tym razem mówi się o 30 milionach euro.

Inter może być skłonny do skorzystania z propozycji, a wszystko za sprawą kontraktu Skriniara, który wygasa 30 czerwca 2023 roku. Mediolańczycy pracują nad przedłużeniem współpracy, ale ostateczna decyzja należy do zawodnika, którego może skusić zmiana otoczenia i większe zarobki. Aby nie ryzykować straty za darmo, wicemistrzowie Włoch z pewnością rozpatrzą ofertę na poziomie 30 milionów euro, a szanse na skorzystanie z niej są spore.

W obecnym sezonie Skriniar wystąpił we wszystkich dziewięciu spotkaniach swojej drużyny, rozpoczynając każde z nich od pierwszej minuty.

Zobacz również: Nemanja Matić opowiedział o powodach przenosin do Włoch. “W mojej karierze nigdy nie chodziło o pieniądze”

Komentarze