PSG chce włączyć Draxlera do umowy za Skriniara

Julian Draxler
fot. PressFocus Na zdjęciu: Julian Draxler

PSG nie rezygnuje z walki o pozyskanie Milana Skriniara z Interu Mediolan. La Gazzetta dello Sport ujawniła, że klub ze stolicy Francji jest gotowy zaoferować Juliana Draxlera w ramach rozliczenia za Słowaka.

  • Milan Skriniar możliwe, że latem tego roku zmieni barwy klubowe
  • Słowak znalazł się na celowniku PSG
  • Nowe informacje na temat zawodnika przekazał serwis La Gazzetta dello Sport

PSG wciąż walczy o Skriniara

PSG imponuje niezwykłą siłą ofensywną, która opiera się na takich zawodnikach jak: Neymar, Kylian Mbappe, czy Lionel Messi. Sternicy mistrzów Francji nie chcą jednak zapomnieć o defensywie. Tym samym pracują nad pozyskaniem Milana Skriniara.

La Gazzetta dello Sport twierdzi natomiast, że PSG chce pozyskać reprezentanta Słowacji, chcąc oddać w zamian Juliana Draxlera. Kłopot w tym, że tego typu rozwiązaniem nie jest zainteresowany Inter Mediolan. Paryżanie chcieli zaoferować 60 milionów euro plus Niemca, ale wicemistrzowie Serie A wolą w gotówce 70 milionów euro.

Zobacz także:

Głównym powodem, który zdecydował o tym, że Inter nie jest zainteresowany pozyskaniem Draxlera, ma być związany z obniżeniem wynagrodzeń piłkarzy o 10-15 procent. Pozyskanie Niemca mogłoby skomplikować to zadanie.

Skriniar trafił do Interu w 2017 roku za 34 miliony euro z Sampdorii. W ostatniej kampanii rozegrał 48 spotkań, notując w nich cztery trafienia. Rynkowa wartość piłkarza wynosi natomiast 65 milionów euro.

Czytaj więcej: Inter desperacko walczy o napastnika

Komentarze