Sensacyjny zwrot ws. przyszłości Renato Sanchesa?

Renato Sanches
Pressfocus Na zdjęciu: Renato Sanches

Media wskazywały AC Milan jako nowym klub Renato Sanchesa. Według francuskich dziennikarzy z RMC Sport i Le Parisien doszło do zwrotu w sprawie przyszłości Portugalczyka. O jego podpis powalczy Paris-Saint Germain, a na transfer pomocnika nalega nowy szkoleniowiec drużyny – Christophe Galtier.

  • Sanches od wielu tygodni negocjował transfer z AC Milanem
  • Do gry o podpis pomocnika postanowiło wkroczyć PSG
  • Portugalczyk jest na ten moment przekonany do przenosin do Paryża

Paryż kusi nie tylko wysokimi zarobkami

Renato Sanches od wielu miesięcy negocjował transfer z AC Milanem. Dlatego też z ogromnym zdziwieniem przyjęto we Włoszech doniesienia o zmianie zdania Portugalczyka odnośnie swojego przyszłego pracodawcy. Dziennikarze Le Parisien i RMC Sport przekazali, że po pomocnika Lille zgłosiło się Paris-Saint Germain.

Do tej pory Paryżanie nie starali się zbytnio rywalizować z Milanem o pozyskanie Sanchesa jednak sytuacja zmieniła się wraz z objęciem sterów drużyny przez Christophe Galtiera. Nowy szkoleniowiec ma kilka swoich pomysłów taktycznych, do realizacji których potrzebny mu właśnie Portugalczyk. Zarząd mistrzów Francji postanowił z tego względu włączyć się do negocjacji o jego podpis. Zawodnik Lille zdecydowanie bardziej skłonny byłby na przenosiny do Paryżan, aniżeli Rossonerich

Sanches kuszony jest przez zarząd PSG przede wszystkim lukratywnym kontraktem. Mistrzowie Francji zaoferowali Lille 10 milionów euro, co nie satysfakcjonuje Mastifów. Zespół z Parc des Princes zdaje sobie sprawę z tego, że kontrakt Portugalczyka wygasa już za rok, dlatego nie zamierza oferować za jego usługi wielkich pieniędzy.

Sprawdź też: Mistrz Włoch podtrzymuje zainteresowanie piłkarzem PSG

Komentarze