Pomocnik Eintrachtu może zakotwiczyć w Serie A

Filip Kostić
fot. PressFocus Na zdjęciu: Filip Kostić

Juventus według najnowszych doniesień Sky Germany jest blisko ciekawego wzmocnienia. Giganci Serie A mogą niebawem pozyskać Filipa Kosticia. Chociaż przedstawiciel Bundesligi robi, co w jego mocy, aby zatrzymać zawodnika.

  • Juventus niewykluczone, że wkrótce wzmocni się kosztem klubu z Bundesligi
  • Media sugerują, że Stara Dama może pozyskać Filipa Kosticia
  • 29-latek miałby wzmocnić Juve na lewej pomocy lub lewym skrzydle

Kostić trafi do Juventusu?

Juventus po ostatnim sezonie w Serie A ma sporo do poprawienia. Jednocześnie władze klubu muszą pracować nad wzmocnieniami drużyny. Oficjalne komunikaty w tej sprawie jeszcze się nie pojawiały, ale spekulacji nie brakuje.

Sky Germany podaje, że klub z Turynu celuje w pozyskanie Filipa Kosticia. Niemiecki klub jest gotowy sprzedać zawodnika za 20 milionów euro. 29-latek ma kontrakt ważny z Eintrachtem do końca czerwca 2023 roku.

Zobacz także:

Bild przekonuje natomiast, że oba klubu są blisko porozumienia. Jednocześnie zawodnik jest coraz bliżej zmiany pracodawcy. W ostatniej kampanii zawodnik rozegrał 42 spotkaniach, notując w nich siedem trafień i 15 asyst.

Kostić dołączył do teamu z Frankfurtu w 2018 roku. Najpierw na wypożyczenie z HSV, a rok później już na zasadzie transferu definitywnego za sześć milionów euro. Zawodnik ma też na swoim koncie 47 występów w reprezentacji Serbii, w której zadebiutował w 2015 roku. W drużynie narodowej zdobył jak na razie trzy bramki.

Czytaj więcej: Chaotyczny i brutalny finał Ligi Europy dla Eintrachtu [WIDEO]

Komentarze