Pomocnik dał zielone światło Barcelonie. Piłka po stronie klubu

Marcelo Brozović jest o krok od zmiany klubu. Jego przygoda z Interem Mediolan zakończy się tego lata. Chorwat ma na stole ofertę z Arabii Saudyjskiej, lecz bardziej atrakcyjnym kierunkiem jest dla niego FC Barcelona.

Marcelo Brozović
Obserwuj nas w
fot. Imago/Aflosport Na zdjęciu: Marcelo Brozović
  • Marcelo Brozović odejdzie tego lata z Interu Mediolan
  • O pomocnika mocno zabiega Al-Nassr, choć on sam woli dołączyć do FC Barcelony
  • Katalończycy widzą w nim odpowiedniego następcę Sergio Busquetsa

Duma Katalonii znajdzie fundusze na potrzebny transfer?

FC Barcelona wytypowała Marcelo Brozovicia, jako idealnego następcę Sergio Busquetsa, który po wielu latach pożegnał się z Camp Nou. O sprowadzenie Chorwata nie jest jednak łatwo, gdyż nad transferem intensywnie pracuje saudyjskie Al-Nassr.

Klub z Arabii Saudyjskiej dogadał się z Interem Mediolan w kwestii zakupu doświadczonego pomocnika. Ma on kosztować 23 miliony euro. Na przeszkodzie do finalizacji transakcji stoi natomiast sam zawodnik, dla którego Katalonia jest zdecydowanie bardziej atrakcyjnym kierunkiem.

Brozović opóźnia całą operację, domagając się od Saudyjczyków większych pieniędzy. Czeka tym samym na FC Barcelonę, która nie może złożyć oficjalnej oferty, gdyż ograniczenia zmuszają ją najpierw do pożegnania któregoś ze swoich graczy.

Nie zmienia to faktu, że Blaugrana musi się spieszyć. Jeśli nie podejmie kolejnych kroków, Brozović ostatecznie przystanie na propozycję Al-Nassr. W chwili obecnej ma na stole ofertę trzyletniego kontraktu z zarobkami na poziomie 20 milionów euro za sezon gry.

Zobacz również: Kane chce wielkiego transferu. Osiągnął porozumienie z Bayernem

Komentarze