Pomocnik Chelsea oczekuje trzyletniej umowy w Juve

Jorginho
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jorginho

Juventus jest jednym z klubów, który jest poważnie zainteresowany Jorginho. Klub z Turynu do tego stopnia jest zdeterminowany, aby pozyskać reprezentanta Włoch, że zaczął już rozmowy z agentem piłkarza. Dziennikarz Nicolo Schira podaje w mediach społecznościowych, że zawodnik oczekuje trzyletniego kontraktu.

  • Realny scenariusz zakłada, że Jorginho latem zmieni barwy klubowe
  • Reprezentant Włoch znajduje się nba celowniku Juventusu
  • Nowe wieści na temat 30-latka przekazał dziennikarz Fabrizio Romano

Jorginho wróci do Serie A?

Juventus latem zamierza dokonać kilka wzmocnień. Mowa przede wszystkim o transferach do środka pola, gdzie w trakcie kończącego się sezonu Stara Dama miała sporo kłopotów. Lekiem na poprawę gry drugiej linii ma być Jorginho.

Zwolennikiem transferu do Juve piłkarza Chelsea, jest trener Massimiliano Allegri. Kłopotem w pozyskaniu Jorginho może być jednak kwestia warunków finansowych, bo pensja reprezentanta Włoch może być solidnym obciążeniem dla budżetu klubu.

Dziennikarz Nicolo Schira twierdzi również, że Jorginho oczekuje trzyletniej umowy. 30-latek w trakcie trwającego sezonu wystąpił łącznie w 44 spotkaniach, notując w nich dziewięć trafień i cztery asysty. Obecna umowa piłkarza z klubem ze Stamford Bridge obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Jorginho trafił do Chelsea w 2018 roku z SSC Napoli za 57 milionów euro. Rynkowa wartość zawodnika wynosi aktualnie 45 milionów euro.

Czytaj więcej: Barcelona pracuje nad sprowadzeniem gracza Chelsea

Komentarze