Polak odejdzie z RC Lens. “Będzie musiał szukać klubu”

"W Lens lato zawsze gorące. Klubu szukać będzie musiał Adam Buksa" - przekazał na Twitterze Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl. Według niego, wicemistrza Francji po jednym sezonie gry opuści napastnik Reprezentacji Polski.

Adam Buksa
PressFocus Na zdjęciu: Adam Buksa
  • Adam Buksa prawdopodobnie odejdzie z RC Lens
  • Napastnik ma za sobą słaby sezon, okupiony poważnymi urazami
  • Według ostatnich doniesień, sytuację Polaka obserwuje jeden z klubów w Arabii Saudyjskiej

Polskie trio z Lens się rozpadnie?

Za RC Lens bardzo dobry sezon. Drużyna w pewnym stylu zdołała zdobyć tytuł wicemistrza Francji, dając się wyprzedzić tylko PSG. To jednak oznacza, że potrzebne będzie wzmocnienie kadry przed nowym sezonem tak, aby powtórzyć ten sukces i połączyć to z grą w Lidze Mistrzów. Tym samym ucierpieć może na tym Adam Buksa, który po jednym sezonie prawdopodobnie pożegna się z Lens. Tak przynajmniej wynika z informacji przekazanych przez Jakuba Seweryna ze Sport.pl.

W Lens lato zawsze gorące. RB Lipsk zabija się o Loisa Opendę, klubu szukać będzie musiał Adam Buksa. Tymczasem Przemek Frankowski najpewniej zostanie w klubie. Zainteresowanie jest, ale on i rodzina czują się w Lens dobrze, kontrakt do 2026, a Liga Mistrzów kusi – przekazał dziennikarz.

Adam Buksa trafił do RC Lens rok temu. Jednak przez większość sezonu zmagał się z poważną kontuzją. Dlatego też w ośmiu meczach w Ligue 1 rozegrał raptem 94 minuty.

Czytaj więcej: Finał LM: Biznesowe starcie jednoznacznie wygrywa Manchester City

Komentarze