Osimhen marzy o konkretnej lidze. “Ciężko pracuję, żeby się to spełniło”

Victor Osimhen stał się w tym sezonie jednym z najlepszych napastników na świecie. Gwiazdor Napoli marzy, aby pewnego dnia zagrać w Premier League.

Victor Osimhen
fot. PressFocus Na zdjęciu: Victor Osimhen
  • Victor Osimhen jest rozchwytywany przez największe kluby w Europie
  • Napastnik marzy o grze w Premier League
  • Do jego odejścia z Napoli może dojść już w trakcie tego lata

Osimhen marzy o Premier League

Victor Osimhen jest w tym sezonie jednym z najlepszych napastników na świecie. Jego świetna dyspozycja strzelecka pozwoliła Napoli realnie walczyć o najwyższe cele. Nigeryjczyk czuje się bardzo pewnie na boisku, co widać po różnorodności jego bramek. Nie ulega wątpliwościom, że w tym przypadku mamy do czynienia z olbrzymim talentem.

Rozkwit formy Osimhena może sprawić, że już tego lata pożegna się on z Neapolem. 24-latek jest bowiem rozchwytywany przez największych europejskich gigantów. On sam natomiast marzy o grze w Premier League, co otwarcie przyznaje.

– Pracuję bardzo ciężko, aby mieć pewność, że będę mógł pewnego dnia spełnić marzenie o grze w Premier League. To proces, a ja chcę kontynuować jego obecny przebieg. Serie A to jedna z pięciu najlepszych lig na świecie, a dobra gra to świetne uczucie – mówi Osimhen.

Zobacz również:

Angielscy giganci nieugięci. Ruszą po młodą gwiazdę
Moises Caicedo

Giganci Premier League gotowi na trudne negocjacje Minionej zimy Brighton zmierzyło się z falą ofert za swojego czołowego zawodnika. Rozchwytywany był Moises Caicedo, który wzbudził zainteresowanie gigantów Premier League. Ci oferowali za niego ogromne pieniądze. Arsenal był gotów zapłacić 70 milionów funtów. Atrakcyjne propozycje składała też Chelsea. Wszystko na marne. Caicedo w mediach społecznościowych niejako

Czytaj dalej…

Komentarze