Była nadzieja Juventusu próbuje ratować karierę. Nowa drużyna

Mohamed Ihattaren po wielu zawirowaniach wreszcie znalazł nowy klub. Były zawodnik Juventusu oraz Ajaksu Amsterdam podpisał roczny kontrakt ze Slavią Praga. Zagra zatem w lidze czeskiej.

Mohamed Ihattaren
Obserwuj nas w
IMAGO / Pro Shots Na zdjęciu: Mohamed Ihattaren
  • Mohamed Ihattaren jeszcze raz spróbuje odbudować swoją karierę
  • Ofensywny pomocnik parafował roczną umowę z czeską Slavią Praga
  • 21-latek w przeszłości był piłkarzem m.in. Juventusu czy PSV Eindhoven

Slavia wyciągnęła pomocną dłoń do Ihattarena

Slavia Praga za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej i mediów społecznościowych poinformowała o pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu Mohameda Ihattarena. 21-latek pozostawał bez zatrudnienia od lipca 2023 roku.

Wówczas współpracę z ofensywnym pomocnikiem zakończył Juventus. Były młodzieżowy reprezentant Holandii kilka lat temu uchodził za wielki talent, jednak problemy z prawem oraz zdrowiem wyhamowały karierę wciąż młodego zawodnika.

Mohamed Ihattaren w swoim piłkarskim CV posiada również takie kluby jak Ajax Amsterdam, PSV Eindhoven i Sampdoria Genua. Co ciekawe, ofensywny gracz ostatniego lata został ogłoszony jako nowy zawodnik tureckiego Samsunsporu, ale w ostatniej chwili wycofał się z umowy. Holender z czeską Slavią Praga związał się rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o trzy lata.

Komentarze