Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Napoli rozpoczęło negocjacje z Icardim

Sky Sport Italia donosi na swoich łamach, że SSC Napoli skontaktowało się z Mauro Icardim i Wandą Nara, aby zaproponować zawodnikowi zarobki na poziomie 7,5 miliona euro rocznie plus premie.

Czytaj dalej…

Jeśli powyższe doniesienia są prawdą, to propozycja klubu z Kampanii jest nieco atrakcyjniejsza od tej przedstawionej zawodnikowi przez Juventus FC. Tym samym zawodnik mógłby liczyć rocznie a apanaże  wysokości nawet 10 milionów euro.

Na dzisiaj wydaje się, że to właśnie Napoli jest faworytem do pozyskania Icardiego. Sternicy wicemistrzów Włoch są nie tylko gotowi, aby wyłożyć za piłkarza 60 milionów euro, ale chcą też, aby Icardi był kluczową postacią zespołu.

Warto jednak zaznaczyć, że sam zawodnik jest zwolennikiem przeprowadzki do teamu z Piemontu. Nie można też zapominać, że zainteresowanie piłkarzem wyraża także Atletico Madryt, o czym już także informowaliśmy.

Przypomnijmy, że w minioną sobotę dyrektor generalny Interu Mediolan w osobie Beppy Marotty dał do zrozumienia wszystkim, że argentyński napastnik nie znajduje się w planach klubu z Lombardii na nową kampanię, oczekując ofert za piłkarza, aby ten mógł zmienić barwy klubowe.

– Jesteśmy gotowi do negocjacji z każdym, kto chce kupić Icardi, z poszanowaniem wartości tego gracza – przekonywał przedstawiciel Nerazzurrch w rozmowie ze Sky Sport Italia.


Komentarze