Nani wrócił do Europy. Zagra w Serie A

Nani
Pressfocus Na zdjęciu: Nani

Nani przyleciał na Półwysep Apeniński w celu przebycia testów medycznych. Portugalczykiem zainteresował się tegoroczny beniaminek Serie A, Venezia. Według Gianluci Di Marzio, piłkarz lada moment zostanie ogłoszony nowym nabytkiem klubu.

  • Nani wypełnił swój kontrakt z Orlando City i został wolnym zawodnikiem
  • Portugalczyk otrzymał już sporo ofert, ale postawił na powrót do Europy
  • Wkrótce powinien zostać nowym zawodnikiem Venezia

Nani znowu w Serie A

Nani od czasów odejścia z Man Utd w 2015 r. krążył między Włochami i Hiszpanią, aż w końcu wyleciał do Stanów Zjednoczonych. W ekipie Orlando City spędził ostatnie trzy lata swojej kariery. Przygodę w MLS zakończył z 88 występami na koncie, w których zdobył 31 goli i 19 asyst.

Jak przekazał Gianluca Di Marzio, Portugalczyk w czwartek (13 stycznia) przyleciał na Półwysep Apeniński. 35-latek nie zjawił się tam w celach wakacyjnych. Prawdopodobnie jest już po testach medycznych i wkrótce zostanie ogłoszony nowym graczem Venezia.

Tegoroczny beniaminek wzmacnia kadrę, ponieważ od czasu awansu do ekstraklasy musi walczyć o przetrwanie. Dziś klub zajmuje 17. lokatę, mając punkt przewagi nad strefą spadkową.

Co ciekawe, Nani dobrze zna nawyki Serie A. W latach 2017-2018 reprezentował barwy Lazio Rzym. Co prawda, w stołecznej ekipie nie cieszył się uznaniem trenera, dlatego odszedł później do Valencia.

Czytaj więcej: Fiorentina rozważy każdą ofertę za Vlahovicia. Wróciła nadzieja dla Piątka

Komentarze