Możliwy wielki powrót do Ekstraklasy, outsider pracuje nad dużym transferem

Frank Castaneda
fot. PressFocus Na zdjęciu: Frank Castaneda

Miedź Legnica według najnowszych doniesień mediów jest blisko ciekawego wzmocnienia. Szeregi czerwonej latarni PKO Ekstraklasy może wzmocnić Frank Castaneda, który w przeszłości grał już w lidze polskiej, broniący barw Warty Poznań.

  • Miedź Legnica może wkrótce wzmocnić się solidnie w ofensywie
  • WP SportoweFakty sugerują, że blisko transferu do ostatniej ekipy w tabeli PKO Ekstraklasy, jest Frank Castaneda
  • 28-latek obecnie jest bez klubu

Frank Castaneda może wzmocnić Miedź Legnicę

Miedź Legnica nie pogodziła się jeszcze z tym, że może pożegnać się z elitą. Władze beniaminka PKO Ekstraklasy mają zamiar zrobić wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać ligowy byt. Pomóc w tym mają nowi zawodnicy.

Dziennikarz Piotr Koźmiński z WP SportoweFakty podaje, że szeregi Miedzi może niebawem wzmocnić Franka Casteneda. Jeśli transakcja z udziałem Kolumbijczyk stanie się faktem, będzie to jego druga przygoda z Ekstraklasą.

Zobacz także:

Radosław Sobolewski dla Goal.pl: nie ma sensu odgrzewać kotletów
Radosław Sobolewski

– Chciałem jako piłkarz skupić się tylko na pracy. Po rozmowach z dziennikarzami czasem trzeba prostować niektóre wypowiedzi, przekonywać do swojej interpretacji. Wolałem tego unikać. Dlaczego tak podchodziłem do tematu? Było minęło. Nie ma sensu odgrzewać kotletów. Miałem po prostu pewne problemy z tego powodu i z dystansem podchodziłem do dziennikarzy. Będąc zawodnikiem, była to

Czytaj dalej…

W kontekście przyszłości Castanedy pojawiły się plotki, że może zakotwiczyć w Zagłębiu Lubin. Najnowsze wieści WP SportoweFakty sugerują jednak, że 28-latek ma wzmocnić legnicką Miedź.

Castaneda aktualnie jest bez klubu. Wcześnie natomiast występował w Buriaram United. W tej kampanii zawodnik wystąpił w 12 spotkaniach, zdobywając w nich pięć bramek. Ponadto na koncie piłkarza są cztery kluczowe podania.

Tymczasem w Ekstraklasie kolumbijski napastnik wystąpił jak dotąd w 13 meczach. Zdobył w nich cztery bramki.

Czytaj więcej: Lech odpalił tryb turbo. Udany rewanż na beniaminku [WIDEO]

Komentarze