Mourinho chce reprezentanta Polski. Portugalczyk jest jego fanem

Jakub Kiwior nie jest podstawowym wyborem w Arsenalu. Według Tuttomercatoweb polski obrońca znalazł się na celowniku AS Romy.

Jose Mourinho
Obserwuj nas w
IMAGO / Photo Sport Pics Na zdjęciu: Jose Mourinho
  • Jakub Kiwior nie jest podstawowym wyborem w Arsenalu
  • Media spekulują o wypożyczeniu polskiego obrońcy
  • Ponoć zainteresowana nim jest AS Roma

Jakub Kiwior na celowniku AS Romy

Jakub Kiwior nie może liczyć na regularne występy w zespole Arsenalu. Reprezentant Polski dość rzadko wychodzi w pierwszym składzie, przez co zbiera mało minut. W ten sposób z pewnością nie rozwinie swoich umiejętności. Dlatego w kontekście Polaka coraz częściej mówi się o odejściu. Głównie w grę wchodzi wypożyczenie, ponieważ Kanonierzy nie będą chętni na sprzedaż piłkarza, za którego niedawno zapłacili ponad 20 milionów euro.

Włoski serwis Tuttomercatoweb poinformował, że AS Roma jest zainteresowana potencjalnym wypożyczeniem Jakuba Kiwiora. Ponoć Jose Mourinho jest wielkim fanem polskiego obrońcy. Mimo tego wydaje się to dość mało prawdopodobne. Wątpliwe, żeby Arsenal był skłonny pozwolić 23-latkowi opuścić klub, biorąc pod uwagę, że Mikelowi Artecie może wkrótce brakować opcji w obronie.

Jakub Kiwior w AS Romie musiałby rywalizować o miejsce w składzie z Ndicką, Mancinim oraz Llorente. Wydaje się, że w rzymskim klubie reprezentant Polski miałby więcej okazji do gry.

Zobacz również: Milik bez powołania. Probierz zdradził powody decyzji

Czy Kiwior powinien rozważyć wypożyczenie do Romy?

Tak 82%
Nie 18%
2997+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze