Lech gotowy do złożenia kolejnej oferty za skrzydłowego Piasta

Damian Kądzior
Pressfocus Na zdjęciu: Damian Kądzior

Damian Kądzior od kilku tygodni znajduje się na czele liście życzeń Lecha Poznań. Zarząd mistrza Polski złożył już dwie oferty za napastnika Piasta Gliwice, ale zostały one odrzucone. Tomasz Włodarczyk przekazał w poniedziałek, że Kolejorz jest gotowy do złożenia kolejnej oferty transferowej za 30-latka.

  • Lech Poznań złożył już dwie oferty transferowe za Damiana Kądziora
  • Pierwsza z nich wynosiła zaledwie 200 tysięcy euro w pakiecie z Danim Ramirezem
  • Tomasz Włodarczyk poinformował, że mistrz Polski jest gotowy do złożenia kolejnej oferty

Lech jak na razie ze skąpymi ofertami za gwiazdę Piasta

Lech Poznań o transfer Damiana Kądziora stara się od przynajmniej kilku tygodni. Jeszcze przed dwumeczem z Karabachem Agdam włodarze mistrza Polski nawiązali w tej sprawie kontakt z Piastem Gliwice. Ich oferta spotkała się jednak ze zdecydowanym sprzeciwem. O jej szczegółach poinformował Tomasz Włodarczyk z redakcji Meczyki.pl. Zdaniem dziennikarza Lech zaoferował za Kądziora Daniego Ramireza i 200 tysięcy euro. Działania Kolejorza spotkały się z falą krytyki ze strony środowiska dziennikarskiego w Polsce z uwagi na tak skąpą ofertę za skrzydłowego wycenianego na 1,4 miliona euro. 

Lech postanowił podwyższyć swoją ofertę, jednak władze drużyny z Gliwic uznały ją za wciąż zbyt mało atrakcyjną. Mistrz Polski nie zamierza jednak zbyt łatwo się poddawać. W poniedziałek Tomasz Włodarczyk poinformował, że Kolejorz przymierza się do złożenia kolejnej oferty za skrzydłowego Piasta. 

Damian Kądzior to nie jedyny zawodnik na transfer którego liczy Lech. Drużyna z Poznania pracuje także nad sprowadzeniem Michała Helika.

Komentarze