Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Media: Trzy kluby chcą Rafinhę

Hiszpański dziennik Sport sugeruje na swoich łamach, że trzy kluby są poważnie zainteresowane zawodnikiem FC Barcelony w osobie Rafinhi.  Dodajmy, że Brazylijczyk to wychowanek Dumy Katalonii.

Czytaj dalej…

26-latek znalazł się podobno na celowniku dwóch klubów z Serie A i jednego z La Liga. Chętne na pozyskanie zawodnika mają być: Atalanta BC, ACF Fiorentina i Valencia CF. Dodajmy, że w przeszłości Rafinha grał już w lidze włoskiej, broniąc barw Interu Mediolan.

Dyrektor sportowy klubu z Toskanii co prawda zdementował doniesienia na temat ewentualnego zainteresowania piłkarze ze strony Violi. Niemniej możliwym rozwiązanie jest przeprowadzka Rafinhi do klubu z Lombardii, który zamierza się wzmocnić przed rywalizacją w europejskich pucharach.

W powszechnej opinii faworytem do pozyskania dwukrotnego reprezentanta Brazylii jest jednak hiszpański klub w postaci Valencii. Odnotujmy, że Rafinha ma kontrakt ważny z Barceloną do końca czerwca 2020 roku. Rynkowa wartość piłkarza szacowana jest na 15 milionów euro.


Komentarze