Media: Messi traktuje powrót do Barcelony priorytetowo

Zgodnie z najnowszymi informacjami przekazanymi przez Gerarda Romero, Lionel Messi nie jest już zainteresowany odnowieniem kontraktu z Paris Saint-Germain i chce wrócić do Barcelony w letnim okienku transferowym.

Lionel Messi
PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi
  • Messi po sezonie zostanie wolnym zawodnikiem
  • Coraz więcej wskazuje na to, że może wrócić do Barcelony
  • Takie informacje przekazuje Gerard Romero

Messi podjął decyzję ws. swojej przyszłości?

Kontrakt Lionela Messiego z PSG wygasa wraz z końcem obecnego sezonu i od jakiegoś czasu krążą sprzeczne doniesienia dotyczące jego przyszłości. Początkowo mogło wydawać się, że Argentyńczyk pozostanie w stolicy Francji na kolejne lata. Teraz nie jest to już takie pewne, również biorąc pod uwagę fakt, że relacje fanów PSG z obecnym mistrzem świata są bardzo napięte.

Francuzi wciąż chcieliby zatrzymać Messiego w swoich szeregach, ale do tej opcji coraz mniej przekonany jest argentyński gwiazdor. Według Gerarda Romero napastnik nie jest już zainteresowany odnowieniem kontraktu i chce wrócić do Barcelony w letnim okienku transferowym.

Z informacji przekazanych przez hiszpańskiego dziennikarza wynika, że Messi i menedżer Barcy Xavi Hernandez odbyli długą rozmowę przed mundialem, a kapitan Argentyny poprosił swojego byłego kolegę z drużyny, aby zaczekał do zakończenia turnieju. Po zdobyciu Mistrzostwa Świata w Katarze Messi podobno powiedział swojej świcie, że latem chce wrócić do Barcelony.

Nie można jednak też zapominać, że zawodnik PSG ma także oferty z Arabii Saudyjskiej oraz MLS.

Zobacz również: Wirtz skomentował możliwy transfer do FC Barcelony

Komentarze