Mbappe przerwał ciszę, niebawem ogłosi swą decyzję

Kylian Mbappe
PressFocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Kylian Mbappe podczas ceremonii rozdania nagród za sezon Ligue 1 zabrał głos w sprawie swojej przyszłości. Francuz przyznał, że jest już o krok od podjęcia decyzji, a ogłosi ją do końca maja.

  • Przyszłość Kyliana Mbappe wyklaruje się w ciągu najbliższych dni lub tygodni
  • Sam gracz przyznał podczas ceremonii rozdania nagród za sezon ligowy we Francji, że już niemal wszystko zostało ustalone
  • 23-latek obiecał poinformowanie opinii publicznej o swojej decyzji przed dołączeniem do kadry Les Bleus na czerwcowe starcia w Lidze Narodów

Mbappe: niemal podjąłem już decyzję. Poznacie ją jeszcze w maju

Niedzielny wieczór we Francji należał do Kyliana Mbappe. Gwiazdor Paris Saint-Germain zdominował ceremonię rozdania nagród za sezon 2021/2022 w Ligue 1. Po pierwsze, pod względem sportowym. Francuz został najlepszym strzelcem oraz asystentem ligi; nic zatem dziwnego, że wybrano go również najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek. Po drugie, napastnik rozgrzał publiczność podczas rozmowy z L’Equipe.

Nie mogę na razie mówić o swojej przyszłości, ale poznacie ją bardzo niedługo. Niemalże podjąłem decyzję. Obecny moment nie jest właściwy na takie rozmowy, ale tak. Wszystko jest prawie ustalone. Oficjalnie ogłoszę swoją decyzję przed dołączeniem do reprezentacji Francji w czerwcu. Pozostały już tylko szczegóły do ustalenia – powiedział najbardziej rozchwytywany zawodnik na świecie.

Fabrizio Romano podkreśla, że Real Madryt jest obecnie bardzo pewny siebie. Wygląda zatem na to, że La Liga zyska nową wielką gwiazdę.

23-latek rozegrał kolejny fantastyczny, przynajmniej pod względem indywidualnym, sezon. W 45 spotkaniach na wszystkich frontach zanotował 36 bramek i 26 asyst.

Zobacz również: Nieoczywisty bohater uratował Real Madryt przed wpadką.

Paris Saint-Germain
Metz
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 maja 2022 20:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze