Marsylia nie wykupi defensora, szykuje się powrót do Man United

Eric Bailly przebywa w Olympique'u Marsylia na wypożyczeniu z Manchesteru United. Francuski klub nie planuje wykupu jego karty zawodniczej.

Eric Bailly
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Eric Bailly
  • Marsylia nie jest zainteresowana wykupem Bailly’ego
  • Iworyjczyk opuścił kilkanaście meczów z powodu kontuzji i zawieszenia
  • Wszystko wskazuje na to, że latem wróci na Old Trafford

Bailly wróci do Man United, jaką decyzję nt. jego przyszłości podejmą Czerwone Diabły?

Eric Bailly od lata 2022 roku występuje dla Olympique’u Marsylia, do którego został wypożyczony na rok z Manchesteru United. W umowie zawarto ewentualny przymus wykupu, gdyby stoper rozegrał określoną liczbę meczów.

Francuski klub będzie zobowiązany do wykupienia karty zawodniczej środkowego obrońcy, jeśli ten zagra w 10 z 12 ostatnich spotkań ligowego sezonu. Kwota takiej transakcji miałaby wynieść mniej więcej 6 milionów funtów.

Według “L’Equipe”, Les Phoceens nie są jednak zadowoleni z postawy iworyjskiego defensora, który opuścił kilkanaście meczów z powodu kontuzji i zawieszenia za czerwoną kartkę. Wszystko wskazuje na to, że 28-latek wróci na Old Trafford, choć Czerwone Diabły spróbują się go jak najszybciej pozbyć.

Eric Bailly podczas aktualnej kampanii rozegrał tylko szesnaście spotkań (na boisku spędził łącznie zaledwie 751 minut).

  • Czytaj więcej:
Angielska legenda wraca do pracy prezentera. Dyrektor BBC przeprasza za zamieszanie
Gary Lineker

“Nie mogę doczekać się powrotu na fotel Match of the Day” Telewizja BBC wydała oficjalny komunikat w sprawie Gary’ego Linekera, który wraca do pracy prezentera sportowego w programie “Match of the Day” po tym, jak kilka dni temu został zawieszony z powodu krytyki polityki migracyjnej brytyjskiego rządu. Za Anglikiem wstawili się inni eksperci, a dyrektor

Czytaj dalej…

Komentarze